معرفی سه نسخه کانسپت از نیسان فرانتیر

یک سال پس از معرفی نسل جدید فرانتیر که افزایش چشمگیر آمار فروش این مدل را درپی داشته، شرکت نیسان اقدام به معرفی سه نسخه کانسپت از این پیکاپ محبوب نموده است، تا قابلیت­‌های بالقوه فرانتیر برای تغییر را به نمایش درآورد.

این سه نسخه کانسپت از نیسان فرانتیر در نمایشگاه خودرو شیکاگو 2022 به معرض نمایش درمی‌­آیند.

نیسان فرانتیر Project 72X

نیسان فرانتیر Project 72X

نخستین عضو از این مجموعه سه تایی، Project 72X است که برای ادای احترام به داتسون 720 شکل گرفته که یکی از موفق‌­ترین محصولات این شرکت بوده و همچنین به عنوان نخستین محصول مونتاژی نیسان در ایالات متحده، از سال 1983 در این کشور ساخته شد.

رینگ‌های فولادی سفید با تایرهای PRO-4X و رنگ خاکستری بدنه با نوارهای سه‌­گانه در بخش جانبی، مهمترین ویژگی­‌های این مدل است.

نیسان فرانتیر Project 72X

نیسان فرانتیر Project 72X

فرانتیر Project Hardbody که با تاثیر از D21 Hardbody شکل گرفته، با مواردی همچون افزایش 7.5 سانتی‌متری ارتفاع بدنه، بازوهای قبل تنظیم سیستم تعلیق، رینگ‌های خاکستری با تایرهای 33 اینچی و رنگ قرمز سفارشی با نقوش گرافیکی، خود را از سایرین متمایز ساخته است.

نیسان فرانتیر Project Adventure

نیسان فرانتیر Project 72X

فرانتیر Project Adventure با افزایش 12.5 سانتیمتری ارتفاع نسبت به فرانتیر استاندارد و برخی موارد دیگر همچون سبد سقفی، چادر سفری روی سقف، سیستم صوتی Kicker با پشتیبانی از بلوتوث، نوار LED روی سقف، تختخواب سفری Yakima و شاید جالب‌تر از همه، طرح نقشه ایالات متحده روی بدنه، قصد دارد هویت نیسان فرانتیر به عنوان یک خودروی آفرودر را به رخ بکشد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید