معرفی پورشه 911 Turbo Study توسط سینگر

شرکت سینگر با معرفی پورشه 911 مجهز به توربوشارژر، دوره جدیدی از فعالیت خود را آغاز کرده است. این خودرو که با نام Turbo Study معرفی شده، براساس نسل 964 از پورشه 911 شکل گرفته است، اما در برخی موارد ظاهری به 930 نیز شباهت دارد.

علیرغم شباهت به نسخه‌های کلاسیک پورشه 911، این محصول به تجهیزات مدرنی همچون ترمز ABS، کنترل کشش و کروزکنترل نیز مجهز شده است.پورشه Turbo Study به پیشرانه 3.8 لیتری شش سیلندر خطی توربوشارژ مجهز شده است، که بنابر اعلام سینگر، بیش از 450 اسب­‌بخار قدرت تولید می‌کند. علت آن‌که رقم دقیق قدرت این خودرو اعلام نشده، این است که همچون سایر محصولات سینگر، خروجی پیشرانه به درخواست مشتری بستگی دارد. اما صرف‌نظر از نیروی موتور، قدرت از طریق جعبه‌دنده شش سرعته دستی به محور عقب یا تمام چرخ‌ها منتقل می­‌شود.

نمونه‌­ای از Turbo Study که در رسانه­‌ها معرفی شده، با رنگ آبی Wolf تزئین شده است و بنابر سفارش مالک به صورت دیفرانسیل-عقب و به همراه مواردی همچون ترمزهای کربن-سرامیک ، تعلیق سفارشی، روکش Malibu Sand فضای کابین، تریم چوب و صندلی­‌های برقی با گرمکن و تهویه تولید شده است.

سینگر پورشه 911 Turbo Study

مهمترین شباهت Turbo Study به مدل افسانه­‌ای 930، در باله بزرگ عقب و هواکش روی این قطعه خلاصه شده است. این محصول به تجهیزات مدرن دیگری همچون ترمز ABS، کنترل کشش و کروزکنترل نیز مجهز شده است.

سینگر بر ساخت سفارشی هر نمونه از این محصول براساس سلیقه مشتری تاکید کرده است، بنابراین قیمت هر نمونه می­‌تواند با سایرین متفاوت باشد. تاکنون بیش از 70 مشتری اقدام به ثبت سفارش برای Turbo Study کرده‌­اند.

سینگر پورشه 911 Turbo Study

شرکت سینگر قصد دارد Turbo Study را در فستیوال گودوود که از 23 تا 26 ژوئن در بریتانیا برگزار می­‌شود، به نمایش بگذارد. پس از آن، این خودرو در رویداد خودرویی مونته‌ری شرکت می‌­کند.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید