معرفی منهارت SL 800 R

مرسدس‌بنز SL یکی از خودروهای محبوب است. به لطف پیشرانه 4 لیتری V8 توئین‌توربو، SL63 می‌تواند 577 اسب‌بخار قدرت تولید کند و رانندگی لذت‌بخشی را ارائه دهد.

باتوجه به قدرت 800 اسب‌بخاری، می‌توان گفت منهارت SL 800 R یک موشک در لباس مرسدس‌بنز SL است‌. کمپانی تیونینگ منهارت (Manhart) این بار سراغ SL رفته و تغییراتی را روی آن ایجاد کرده است. منهارت SL 800 R با رنگ سیاه پوشیده شده و با خطوط طلایی رنگ، کامل می‌شود.

زیر کاپوت SL 800 R همچنان یک پیشرانه 4 لیتری توئین‌توربو قرار دارد. منهارت، توربوشارژها و اینترکولر جدید را به همراه ورودی‌ کربنی اضافه کرده است. البته احتمالاً تغییرات دیگری نیز مانند تنظیم جدید موتور ایجاد شده، اما این کمپانی مایل به ارائه جزئیات بیش‌تری نیست. نتیجه تغییرات اعمال شده، 800 اسب‌بخار قدرت و 1000 نیوتن‌متر گشتاور است که به چرخ‌های عقب مخصوص منهارت منتقل می‌شود.

با توجه به این که مرسدس‌بنز SL63 AMG در مدت زمان 3.5 ثانیه به سرعت صد کیلومتربرساعت می‌رسد، SL 800 R باید سریع‌تر باشد. به عبارت دیگر درباره SL 800 R می‌توان گفت که یک موشک در لباس مرسدس‌بنز SL است‌.

منهارت SL 800 R

تغییرات ایجاد شده در سیستم تعلیق، ارتفاع خودرو را کاهش داده است. در ادامه منهارت می‌گوید که SL 800 R با گزینه‌های اضافی برای افزایش و بهبود عملکرد ارائه می‌شود، اما سایر اصلاحات خارجی و داخلی را بیان نمی‌کند.

قیمت SL 800 R نیز ذکر نشده است، اما با این حال، منهارت اکنون درخواست‌های ساخت SL 800 R را می‌پذیرد.

مترجم : مریم سادات نوری

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید