معرفی دانگ‌فنگ ریچ 7

نسل فعلی نیسان ناوارا، از چهار سال پیش صاحب یک برادر دوقلوی چینی شده است. البته این بار از یک کپی غیرقانونی حرف نمی­‌زنیم، چراکه سابقه همکاری نیسان با شرکت چینی دانگ‌فنگ به سال‌ها قبل بازمی­‌گردد.

طراحی نمای جلو و عقب این خودرو از ریچ 6 و در حقیقت نیسان ناوارا کمی فاصله گرفته است و هویتی مخصوص به خود دارد.دانگ‌فنگ ریچ 6 براساس شاسی و کابین مشترک با نیسان ناوارا تولید شده است، هرچند که در برخی موارد ظاهری، طراحی کابین و نیروی محرکه، با محصول نیسان تفاوت دارد. اکنون نسخه جدیدی از این خودرو با نام ریچ 7 معرفی شده که امکانات بیشتر و البته قیمت بالاتری دارد.

طراحی نمای جلو و عقب این خودرو از ریچ 6 و در حقیقت نیسان ناوارا کمی فاصله گرفته است و هویتی مخصوص به خود دارد. رینگ‌های بزرگتر با دیواره کوتاه، تغییر دیگری است که در ظاهر ریچ 7 مشاهده می­‌شود.

اما مهمترین تحول در فضای کابین اتفاق افتاده است، جایی که یک طرح متفاوت با پلاستیک با کیفیت، روکش چرمی صندلی­‌ها و تریم چوبی، جانشین چیدمان قبلی شده است. یک نمایشگر بزرگ با پشتیبانی از دستیار صوتی و ارتباط با تلفن هوشمند و اهرم تعویض دنده جدید، از دیگر ویژگی­‌های کابین ریچ 7 است.

تهویه مطبوع خودکار، تنظیم برقی صندلی­‌های جلو، دوربین دید عقب و سانروف، بخشی از امکانات رفاهی ریچ 7 است.

دانگ‌ فنگ ریچ 7

نسخه بروزرسانی شده از پیشرانه 2.3 لیتری دیزل نیسان ناوارا در زیر کاپوت ریچ 7 قرار گرفته است، که 166 اسب‌­بخار قدرت و 420 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. این اعداد نسبت به مدل اولیه از این پیشرانه، با 3 و 40 واحد افزایش در نیرو و گشتاور روبرو شده است. نیروی پیشرانه از طریق جعبه‌دنده 7 سرعته اتوماتیک Jatco به محور عقب یا تمام چرخ‌ها منتقل می­‌شود.

دانگ‌فنگ ریچ 7 در ماه آوریل و در جریان نمایشگاه خودرو پکن به معرض نمایش درمی­‌آید. فروش این خودرو در چین هم از ماه می آغاز خواهد شد. بد نیست بدانید که قرار شده نسخه بنزین‌­سوز از دانگ‌فنگ ریچ 7 هم در آینده نزدیک عرضه شود.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : autoreview.ru

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید