معرفی بنتلی بنتایگا اسپید Space Edition

بنتلی بنتایگا اسپید Space Edition محصول تازه‌­ای از بخش خودروهای سفارشی بنتلی یعنی مولینر است، که بنابر اعلام سازنده با الهام از کهکشان طراحی شده. این خودروی منحصربه‌فرد به سفارش نمایندگی بنتلی در ایالت فلوریدا ساخته شده است.

این خودروی منحصربه‌فرد به سفارش نمایندگی بنتلی در ایالت فلوریدا و با الهام از کهکشان طراحی و ساخته شده است.بدنه با رنگ خاکستری تیره متالیک به نام Cypress تزئین شده است، که مایه­‌ای از رنگ سبز در خود داشته و سطح کره ماه را یادآوری می­‌کند. در بخش پایینی بدنه هم می­‌توان جزئیات به رنگ Orange Flame را تشخیص داد، که بنابر اعلام بنتلی، برای یادآوری گرد و غبار ستارگان دنباله‌­دار در آسمان شب انتخاب شده است. در سایر نقاط بدنه نیز شاهد جایگزینی قطعات کروم با مشکی هستیم.

برای پوشش داخلی درها، حاشیه صفحه نشان­‌دهنده و بخشی از داشبورد از تریم خاکستری Galaxy Stone استفاده شده است، درحالی‌که نواری به رنگ نارنجی Orange Flame در فرمان، دسته دنده، پوشش داخلی در و داشبورد قابل مشاهده است. لوگوی بنتلی نیز با رنگ نارنجی روی صندلی­‌ها حک شده است.

در زیر کاپوت این نسخه خاص از بنتلی بنتایگا اسپید، یک پیشرانه شش لیتری توئین توربو 12 سیلندر قرار گرفته که 626 اسب‌­بخار قدرت و 900 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند و این شاسی­‌بلند لوکس را ظرف 3.9 ثانیه به سرعت صد کیلومتر برساعت می­‌رساند. حداکثر سرعت این خودرو نیز 306 کیلومتر برساعت اعلام شده است.

بنتلی بنتایگا اسپید Space Edition

بد نیست بدانید که محبوبیت محصولات سفارشی مولینر افزایش یافته، چراکه براساس اعلام بنتلی، تعداد پروژه‌­های این بخش با افزایش دوبرابری به صد دستگاه رسیده است.

در پایان خوب است به این نکته هم اشاره کنیم که براساس برخی گزارش‌ها، بنتلی در حال کار بر روی نسخه بدنه-بلند از مدل بنتایگا است. تصاویر مخفیانه که از نمونه آزمایشی انتشار یافته، طول زیاد درهای عقب را به نمایش می‌­گذارد. شایعات از عرضه این خودرو در اواخر سال جاری حکایت می‌­کند.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید