معرفی تانک 300 نسخه Top fire

برند تانک قصد دارد با دست پر به نمایشگاه شانگهای وارد شود. غیر از دو مدل کاملاً جدید 700 و 800، نسخه‌­های متفاوتی از مدل 300 نیز به معرض نمایش درخواهد آمد.

نسخه Top fire از تانک 300 به واسطه نصب جلوپنجره متفاوت، سپر آفرود با وینچ و دریچه­‌های روی کاپوت، چهره­‌ای متمایز از مدل استاندارد به خود گرفته است.براساس تصاویری که در اختیار رسانه­‌های چینی قرار گرفته، نسخه Top fire از تانک 300 به واسطه نصب جلوپنجره متفاوت، سپر آفرود با وینچ و دریچه­‌های روی کاپوت، چهره­‌ای متمایز از مدل استاندارد به خود گرفته است. در این میان باید به لوگوی متفاوت نسخه Top fire version هم اشاره کرد.

بخش بالایی بدنه با رنگ زرد تزئین شده درحالی‌که نیمه پایینی به لطف رنگ خاکستری، قطعات پلاستیکی روی گلگیرها، رینگ‌های 17 اینچی مشکی با تایرهای چهار فصل و رکاب­‌های جانبی مشکی، جدا از نیمه بالایی به نظر می‌رسد. ارتفاع سیستم تعلیق نیز به میزان 5 سانتی‌متر افزایش یافته و ریل سقفی نیز با نمونه آفرود تعویض شده است.

در فضای داخلی تانک Top fire 300 با تغییرات اساسی مواجه نیستیم و فقط ترکیب رنگ مشابه بدنه و دوخت لوزی روکش‌ها به این نسخه اضافه شده است. سایر موارد همچون خروجی توربو-شکل سیستم تهویه، نمایشگرها و اهرم تعویض دنده الکترونیکی، مشابه با نسخه استاندارد تانک 300 است.

تانک 300 نسخه Top fire

نسخه Top fire version از تانک 300 در بخش فنی هم متفاوت از مدل استاندارد نبوده و همچنان به پیشرانه 2 لیتری توربوشارژ با 227 اسب­‌بخار قدرت و 387 نیوتن‌متر گشتاور مجهز شده است، که نیروی خود را از طریق جعبه‌دنده 8 سرعته اتوماتیک و سامانه چهار چرخ محرک به چرخ‌ها انتقال می­‌دهد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : inf.news

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید