مینی وارد نسل پنجم می‌شود

قرار است سال 2023 مینی دوست‌داشتنی به نسل پنجم برسد. به همین دلیل است که ب‌ام‌و (مالک برند MINI) نسخه‌های آزمایشی آن را برای تست‌های سخت به سوئد برده است.

خودروی مورد آزمایش، مطابق انتظار کاملاً استتار شده بود ولی مشخص است که با مدلی کاملاً برقی روبرو هستیم.خودروی مورد آزمایش، مطابق انتظار کاملاً استتار شده بود ولی مشخص است که با مدلی کاملاً برقی روبرو هستیم. البته هنوز هم سبک خاص طراحی بدنه مخصوصاً در تیپ 3 درب روی این مدل نیز در نظر گرفته شده است. با این حال از قبل مطلع بودیم که مینی پیشرانه‌های بنزینی را هم برای مشتریان ویژه کنار گذاشته است.

نمونه فوق با پوشش خاص زرد به مرکز تست زمستانی ب‌ام‌و در لاپلند سوئد ارسال شده تا در تست‌های ارزیابی دمای زیر صفر بررسی شود. جدا از جاده‌های پوشیده از برف، در این منطقه دریاچه‌های یخ‌زده‌ای وجود دارد که روی آن آزمون‌های مختلفی در مراحل مختلف روی خودرو انجام می‌شود که هدف اصلی آن کامل کردن پایداری شاسی و فرمان‌پذیری است.

تست‌های زمستانی مینی 2023

شرکت به مشتریان خود تضمین داده است که نسل بعدی هم‌چنان همان لذت خاص رانندگی نسل‌های قبلی مینی را حفظ کند و در عین حال برای افرادی که نیاز به یک اسپرت کاربردی دارند نیز کارآمد باشد.

هرچه هست مینی به سختی اطلاعات بیشتری درباره نسل جدید مینی 3 درب خود ارائه می‌دهند. با این حال برخی رسانه‌ها می‌گویند مدل جدید به مراتب‌ عریض‌تر و فاصله محوری آن بیشتر شده است.

مترجم : نیما حدادی

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید