معرفی نسخه آفرود از رولزرویس کالینان

یک تیونر آلمانی به نام Delta4x4 برای جلب نظر یک مشتری ثروتمند و البته علاقمند به ماجراجویی، به سراغ رولزرویس کالینان رفته و آن را به خودرویی آماده برای آفرود تبدیل کرده است.

براساس اعلام Delta4X4، برای اعمال تمام تغییرات پیشنهاد شده روی کالینان، به 150 هزار یورو یا تقریبا 163.222 دلار بودجه نیاز است.دقیقاً معلوم نیست که این خودرو به کدام کشور ارسال خواهد شد، چراکه براساس اعلام تیونر آلمانی، مقصد آن یکی از کشورهای خاورمیانه است.

بدنه این کالینان سفارشی با رنگ نقره‌­ای تزئین شده است، درحالی‌که شش قسمت شامل گلگیرهای جلو با رنگ مشکی روکش شده است. یک اسنورکل هم در این قسمت نصب شده، که با حرکت روی ستون A به سقف رسیده است.

مجموعه­‌ای از صفحات نیز برای حفاظت از قطعات زیرین بدنه این رولزرویس کالینان نصب شده، که البته در تصاویر قابل مشاهده نیست. علاوه‌براین چهار چراغ اضافه روی ریل سقفی قرار گرفته، جایی که تعدادی تجهیزات لازم برای طبیعت‌گردی همچون مخزن سوخت، بیل و چادر نصب شده است.

سفارش هریک از دو مورد افزایش 80 میلی‌متری ارتفاع بدنه و نصب رینگ‌های 20 اینچی با تایرهای آفرود Mickey Thompson به ابعاد 33 اینچ، 15 هزار یورو هزینه دارد. به منظور هماهنگی با تایرهای پهن، گلگیرهای عریض لازم است که بابت آن نیز، 14هزار یورو توسط Delta4X4 دریافت می‌­شود. با مجموع این تغییرات، ارتفاع کالینان به میزان 150 میلی‌متر افزایش خواهد یافت.

نسخه آفرود از رولزرویس کالینان

براساس اعلام Delta4X4، برای اعمال تمام تغییرات پیشنهاد شده روی کالینان، به 150 هزار یورو یا تقریبا 163.222 دلار بودجه نیاز است. البته قبل از آن، باید یک دستگاه رولزرویس کالینان با قیمت پایه 300 هزار دلار را خریداری کنید.

البته این نخستین تجربه Delta4X4 در زمینه خودروهای آفرودر نیست، چراکه این شرکت قبلاً در خودروهایی همچون سوزوکی جیمنی و فولکس‌­واگن آماروک نیز تغییراتی اعمال کرده است. این شرکت حتی در اقدامی جالب و بنابر سفارش یک مشتری، نمونه‌­ای از پورشه 911 را به خودروی رالی تبدیل کرده است.

رولزرویس کالینان با جلب نظر 5,586 مشتری در سال 2021، آمار فروش خودروساز اهل بریتانیا را افزایش داده است.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید