معرفی دو نسخه جدید برای جگوار F-Pace

شرکت جگوار در حال گسترش خط تولید و نسخه‌های F-Pace است. اکنون گزینه‌هایی اضافه شده‌اند تا کسانی که قدرت بیش‌تری می‌خواهند، انتخاب کنند. این نسخه‌های جدید قیمت مناسب‌تری نسبت به نسخه‌های بالا رده دارند.

تفاوت این دو نسخه از جگوار F-Pace در پیشرانه آن‌هاست؛ نسخه 400 اسپرت از پیشرانه سه لیتری شش سیلندر بنزینی نیرو می‌گیرد و نسخه 300 اسپرت به پیشرانه سه لیتری دیزلی مجهز شده است.نسخه‌های جدید با نام‌های 400 Sport و 300 Sport شناخته می‌شوند و هر دو ظاهر اسپرتی دارند. البته هر دو نسخه از نظر ظاهر یکسان هستند و در رنگ‌های خاکستری Carpathian و خاکستری Charente با جزئیات و پکیج مشکی‌رنگ  عرضه می‌شوند.

برای این دو نسخه از جگوار F-Pace، رینگ‌های 21 اینچی Style 5105 با رنگ مشکی براق در نظر گرفته شده که طراحی پنج‌پره دارند. مشتریان می‌توانند رینگ‌های 22 اینچی Style 1020 مشکی براق با جزئیات مشکی مات و یا نقره‌ای با جزئیات متضاد را انتخاب کنند.

داخل کابین نیز ارتقا یافته و اکنون مجهز به دستیار هوشمند Amazon Alexa است‌.

2023 Jaguar F-Pace 400 Sport

تفاوت این دو نسخه از جگوار F-Pace در پیشرانه آن‌هاست؛ نسخه 400 اسپرت از پیشرانه Ingenium سه لیتری شش سیلندر خطی بنزینی MHEV نیرو می‌گیرد که به توربوشارژ و سوپرشارژ مجهز است. این پیشرانه 395 اسب‌بخار قدرت و 500 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند.

نسخه 300 اسپرت به پیشرانه سه لیتری Ingenium دیزلی MHEV مجهز شده است، که توربوشارژ پیشرفته دارد. این پیشرانه قادر است 296 اسب‌بخار قدرت و 650 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. این پیشرانه برای نسخه‌های R-Dynamic SE و HSE نیز در دسترس است.

سیستم تعلیق تغییری نداشته و همچنان همانند قبل است.

2023 Jaguar F-Pace 400 Sport

جگوار اطلاعاتی درباره عرضه این دو مدل منتشر نکرده است، اما احتمال می‌رود که در آمریکا در دسترس باشد.

جگوار F-Pace نسخه 300 اسپرت با قیمت 80 هزار و 979 دلار فروخته می‌شود و نسخه 400 اسپرت نیز قیمتی برابر 89 هزار و 135 دلار دارد.

مترجم : مریم سادات نوری

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید