معرفی مرسدس-آام‌گ A35 ادیشن 55

پس از ارائه ادیشن 55 از بنز G63، شرکت مرسدس-آام‌گ تصمیم گرفته این تریم سفارشی را برای دو محصول کوچک خود یعنی A35 و CLA35 تدارک ببیند.

سفارش این مجموعه سفارشی، تا 12,614 یورو به قیمت پایه خودروها اضافه می‌کند. ادیشن 55 برای ادای احترام به پنجاه و پنجمین سالگرد تاسیس AMG طراحی شده و دو رنگ مشکی Cosmos متالیک یا سفید Digital متالیک را برای بدنه مرسدس-آام‌گ A35 و CLA35 درنظر گرفته است.

نوار خاکستری روی بخش پایینی درها و رینگ‌های 19 اینچی چند پره با روکش خاکستری تیتانیوم مات نیز به صورت انحصاری برای این دو خودرو نصب شده است، درحالی‌که پکیج آیرودینامیک AMG هم مواردی شامل ورودی هوای بزرگتر، باله عقب و برخی جزئیات مشکی براق را به بدنه آن‌ها اضافه کرده است.

پکیج AMG Night با قطعات مشکی، درپوش AMG مخزن سوخت، خروجی اگزوز کروم مشکی و شیشه­‌های دودی، تکمیل‌کننده ظاهر ادیشن 55 خواهد بود.

مرسدس-آام‌گ A35 ادیشن 55

روکش چرم مشکی و قرمز برای صندلی‌­ها  و جیر دینامیکا برای فرمان، لوگوی 55 AMG در موقعیت پایین فرمان، نشان Edition 55 روی کفپوش‌ها و پلاک فلزی AMG روی پوشش داخلی درها، ویژگی­‌های درنظر گرفته شده برای کابین ادیشن 55 از A35 و CLA35 است.

یک کاور بدنه هم برای این خودروها طراحی شده است، که در هنگام استفاده، نشان AMG روی جلوپنجره قرار می‌­گیرد.

مرسدس قصد دارد ادیشن 55 از A35 و CLA 35 را تنها در اروپا به فروش برساند. سفارش این مجموعه سفارشی، تا 12,614 یورو به قیمت پایه خودروها اضافه می­‌کند.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید