معرفی برابوس Shadow 900

برابوس معمولاً به عرضه نسخه­‌های تقویت شده از خودروهای مرسدس‌بنز شهرت دارد، فعالیتی که سابقه آن به 40 سال پیش بازمی­‌گردد. البته این شرکت مدتی است که دامنه فعالیت خود را به ساخت قایق و ساعت مچی هم گسترش داده و به همین دلیل در جدیدترین اقدام، یک قایق تندرو و البته لوکس را معرفی کرده است.

این محصول در همکاری تیونر آلمانی با شرکت فرانسوی سازنده قایق یعنی Axopar Boats شکل گرفته است.اگر به دنبال یک قایق قدرتمند هستید که بتواند در آب با خودروی نیرومند شما برابری کند، احتمالا برابوس Shadow 900 یکی از بهترین گزینه‌­های قابل انتخاب خواهد بود.

این محصول که در همکاری تیونر آلمانی با شرکت فرانسوی سازنده قایق یعنی Axopar Boats شکل گرفته، ویژگی‌­های یک خودروی لوکس قدرتمند را در قالب یک قایق، ارائه کرده است.

برابوس Shadow 900 به دو موتور 4.6 لیتری 8 سیلندر Marine 450R Verado XL مجهز است، که در مجموعا 900 اسب­‌بخار قدرت در اختیار این قایق قرار می‌دهند. نیروی قایق از طریق جوی استیک Mercury قابل کنترل بوده و عملکرد هدایت خودکار نیز برای آن پیش‌­بینی شده است.

این قایق می­‌تواند تا 60 گره دریایی سرعت بگیرد که برای درک بهتر، می‌­توان آن را با 111 کیلومتر برساعت معادل دانست.

Brabus Shadow 900 Tuned Boat

همچون خودروهای دست‌پرورده برابوس، Shadow 900 در چندین تریم قابل سفارش است، تا خواسته‌­های مشتریان ثروتمند این قایق، بدون پاسخ نماند.

برابوس قصد دارد تنها 200 دستگاه از Shadow 900 را به تولید برساند، بنابراین اگر توانایی خرید این قایق را دارید، بهتر است زودتر برای خرید آن اقدام نمایید.

در پایان بد نیست به این نکته اشاره کنیم که تاسیسات برابوس به مساحت 150 هزار متر مربع، قادر به تولید سالیانه 6500 دستگاه خودرو است.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : carscoops.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید