معرفی کادیلاک اسکالید زرهی

کادیلاک اسکالید همواره یکی از گزینه­‌های اصلی مشتریان خودروهای زرهی است. در یکی از جدیدترین پروژ­های ساخت نسخه حفاظت شده از این شاسی‌­بلند بزرگ، شرکت AddArmor هم وارد عمل شده و نمونه‌­ای با سطح حفاظتی B6 از آن را تدارک دیده است.

در کنار موارد امنیتی، فضای کابین کادیلاک اسکالید زرهی نیز دستخوش تغییر شده است تا نظر مشتریان ثروتمند را به سوی خود جلب نماید. سطح حفاظتی B6 AR 500 در برابر حملات بالستیک به همراه شیشه­‌های ضدگلوله در سطح B6، اسکالید را به خودرویی مقاوم در برابر بسیاری از اسلحه‌ها، تبدیل کرده است. به یاری سامانه siren P1 و تایرهای ران فلت، با اسکالید زرهی می­‌توان از مهلکه فرار کرد.

به غیر از چراغ‌های اضافه روی جلوپنجره و شیشه‌­های دودی، ظاهر این خودرو زرهی تفاوتی با نسخه استاندارد کادیلاک اسکالید ندارد.

در کنار موارد امنیتی، فضای کابین کادیلاک اسکالید زرهی نیز دستخوش تغییر شده است تا نظر مشتریان ثروتمند را به سوی خود جلب نماید. دو صندلی خلبانی ردیف عقب با گرمکن، سردکن و ماساژ، جداسازی فضای راننده و سرنشین، روکش چرم با کیفیت، پوشش آلکانترا برای بخش بالایی داشبورد، قطعات چوبی، تلویزیون هوشمند سامسونگ روی دیواره میانی، سیستم صوتی Sony، میزهای تاشو، سقف شیشه‌­ای، تهویه مطبوع دومنطقه‌­ای و تبلت، بخشی از امکانات درنظر گرفته شده برای سرنشینان عقب این خودرو است.

Armored Cadillac Escalade کادیلاک اسکالید زرهی

به دلیل لایه حفاظتی که برای در صندوق درنظر گرفته شده، فضای محفظه بار نسبت به نسخه استاندارد کادیلاک اسکالید کاهش یافته است.

بد نیست بدانید مالکان کادیلاک اسکالید می­‌توانند با پرداخت 75 هزار دلار، خودرویشان را به مدل زرهی تبدیل کنند. نکته جالب اینکه AddArmour یک پکیج زرهی نه چندان پیشرفته را هم تدارک دیده که با قیمت 32,500 دلار قابل سفارش است.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : carscoops.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید