اجاره موستانگ برای تابستان 2022

تیونر شناخته شده آمریکایی یعنی شلبی، دست همکاری به سوی یک کمپانی فعال در کسب و کار اجازه خودرو به نام هرتز، دراز کرده و نسخه تقویت شده از فورد ماستنگ را معرفی کرده است. این پروژه، نخستین مورد از همکاری سه ساله بین این دو شرکت بشمار می‌­آید.

اجاره این موستانگ‌ها، اولین گام در همکاری 3 ساله شلبی با هرتز استحاصل این همکاری یعنی ماستنگ شلبی GT500-H فست‌­بک، به پیشرانه 8 سیلندر 5.2 لیتری متعلق به GT500 مجهز گردیده که اکنون 900 اسب‌­بخار قدرت به راننده هدیه می­‌دهد. شلبی GT500-H به کاپوت فیبرکربنی مجهز گردیده که 13.61 کیلوگرم سبک‌تر از همین قطعه، در مدل استاندارد است.

نوارهای طلائی روی کاپوت، پائین سپر جلو و درها به همراه رینگ‌های آلومینیومی با تایرهای پرفورمنس، ظاهر ماستنگ شلبی GT500-H فست‌­بک را از سایر نمونه­‌ها متمایز کرده است. در فضای کابین هم با لوگوهای شلبی، هرتز و پلاک شماره بدنه خودرو مواجه هستیم.

شلبی قصد دارد 25 دستگاه از GT500-H را تولید کند. از این تعداد 19 دستگاه با رنگ مشکی Shadow و 6 دستگاه با رنگ سفید Oxford تزئین خواهد شد. علاقمندان می­‌توانند این خودروها را در شهرهای فونیکس، لاس وگاس و چهار شهر در ایالت فلوریدا اجاره نمایند.

به عنوان یک گزینه ارزان‌تر و البته با قدرت کمتر، ماستنگ شلبی GT-H هم در دو فرم کوپه و روباز معرفی شده است. این خودرو به پیشرانه 5 لیتری 8 سیلندر کویوت با 450 اسب­بخار قدرت مجهز گردیده که در ماستنگ GT هم نصب می‌­شود. نشان شلبی روی جلوپنجره GT-H نصب گردیده و کاپوت و نمای جلو و عقب نیز از طرحی متفاوت برخوردار شده است. نوار دوخطی طلائی، اگزوز بورلا و رینگ‌های 20 اینچی با تایرهای میشلن را نیز نباید از قلم انداخت.

شلبی موستانگ GT-H را می‌­توان در رنگ‌های قرمز رپید متالیک، سفید آکسفورد، خاکستری کربونایز و مشکی Shadow سفارش داد. این خودروها نیز در دالاس، لس آنجلس، سن دیگو، سانفرانسیسکو، میامی، اورلاندو و تامپا قابل سفارش خواهد بود.

تمام خودروهایی که تحت همکاری شلبی و هرتز تولید شده، از تابستان سال 2022 در دسترس علاقمندان قرار می­‌گیرد ولی درباره قیمت آنها اطلاعی در دسترس نیست.

نویسنده : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید