معرفی دانگ‌فنگ نانو باکس

شرکت دانگ‌فنگ با اعلام قیمت محصول جدید یعنی نانو باکس، از آمادگی خود برای پذیرش سفارش مشتریان خبر داده است. قیمت پایه دانگ‌فنگ نانو باکس 2022 برابر با 66 هزار یوان تعیین شده که در حدود 9900 دلار برآورد می‌­شود.

قیمت پایه دانگ‌فنگ نانو باکس 2022 برابر با 66 هزار یوان تعیین شده که در حدود 9900 دلار برآورد می‌­شود.با توجه به ابعاد بدنه دانگ‌فنگ نانو باکس که در طول، عرض، ارتفاع و فاصله بین محورها به ترتیب 3.732، 1.579، 1.515 و 2.423 متر اعلام شده و شبیه به رنو کوئید است، این قیمت چندان ارزان به نظر نمی­‌رسد، ولی توجه داشته باشید که با یک خودروی برقی روبرو هستیم.

در نمای جلوی این خودروی کوچک می‌­توان چراغ‌های دیلایت باریک LED، قطعه مشکی رنگ به جای جلوپنجره و چراغ‌های اصلی جلو در پایین سپر را تشخیص داد. یک قطعه نسبتا باریک هم به عنوان کانال ورود هوا در پایین سپر جلو طراحی شده است.

هنوز فهرست امکانات رفاهی دانگ‌فنگ نانو باکس در اختیار رسانه­‌ها قرار نگرفته است، ولی با نگاه به تنها تصویر موجود از کابین این خودرو، می‌­توان فرمان سه شاخه با دکمه­‌های روی آن و نمایشگر مرکزی لمسی را تشخیص داد، که احتمالاً در حدود 12 اینچ وسعت دارد و وظیفه تنظیم بسیاری از عملکردها را برعهده دارد. سه اهرم چرخان مربوط به سیستم تهویه نیز در این بخش قابل مشاهده است.

Dongfeng Nano Box

با توجه به طراحی یک کلید چرخان به عنوان اهرم انتقال قدرت، می­‌توان پیش‌­بینی کرد که فضای اضافه حاصل شده در این بخش به محفظه لوازم و یک زیرآرنجی اختصاص یابد.

برای اطلاع از مشخصات فنی، امکانات رفاهی و زمان عرضه دانگ‌فنگ نانو باکس، باید منتظر اعلام اخبار تکمیلی از سوی شرکت سازنده باشیم.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : naavtotrasse.ru