فناوری هیبرید E-Tech برای چندین محصول رنو

مدتی پس از معرفی خودروی کاملاً برقی مگان E-Tech، شرکت رنو تصمیم گرفته از فناوری پیشرانه این خودرو برای ساخت نسخه هیبرید از مدل‌های کلیو، کپچر، آرکانا و مگان (هاچ‌بک و استیشن‌واگن) استفاده کند.

این نسخه ویژه، فناوری E-Tech هیبرید خود شارژ شونده را برای مدل‌های هیبرید کلیو، کپچر و آرکانا و مدل پلاگین-هیبرید کپچر و مگان به ارمغان می­‌آورد. ساخت نسخه هیبرید از نسل قدیمی یک خودرو با استفاده از فناوری که در مدل جایگزین بکار رفته، کمی عجیب به نظر می‌­رسد ولی به هرحال این تصمیمی بوده که توسط رنو اتخاذ شده است. این نسخه ویژه، فناوری E-Tech هیبرید خود شارژ شونده را برای مدل‌های هیبرید کلیو، کپچر و آرکانا و مدل پلاگین-هیبرید کپچر و مگان به ارمغان می­‌آورد.

فرم ظاهری این مدل‌ها به واسطه جزئیات تیتانیوم Warm روی سپر جلو، رکاب‌های جانبی، دیفیوزر عقب، خروجی اگزوز، نشان E-tech روی در صندوق و یک لوگوی ویژه بر روی گلگیر جلو، از سایر نمونه­‌های مشابه متمایز شده است.

جلوپنجره، ورودی­‌های­ هوا در سپر جلو، نشان رنو و حروف روی در صندوق به رنگ مشکی درآمده درحالی‌که رینگ‌های پنج پره با جزئیات تیتانیوم Warm، مجموعه تغییرات ظاهری را تکمیل کرده است.

فناوری هیبرید E-Tech برای رنو مگان

هرچند تمامی مدل‌های این سری در تصاویر رسمی با رنگ خاکستری به تصویر درآمده است، اما رنو اعلام کرده که حق انتخاب چندین رنگ برای مشتریان محفوظ خواهد بود.

در فضای کابین هم شاهد استفاده از رنگ تیتانیوم Warm برای دوخت صندلی‌­ها، فرمان و پوشش داخلی درها هستیم که با جزئیات روی داشبورد به همین رنگ، هماهنگی دارد. علاوه‌براین نشان E روی فرمان و حروف E-Tech Engineered روی پارکابی نقش بسته است.

فناوری هیبرید E-Tech برای رنو مگان

سری E-Tech از مدل‌های کلیو، آرکانا و مگان از هم‌­اکنون در فرانسه قابل سفارش است، ولی کپچر با کمی تاخیر به جمع سایرین اضافه خواهد شد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : carscoops.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید