معرفی سوبارو اسنت 2023

در حالی که هر روز نام‌های جدید و ناشناخته بیشتری به جمع سازندگان خودروهای شاسی­‌بلند در اخبار خودرو شنیده می‌شود، یکی از خودروسازان باتجربه یعنی سوبارو، نسخه بروزرسانی شده از یک شاسی‌بلند هفت نفره را رونمایی کرده است.

سوبارو اسنت 2023 به لطف تغییرات ظاهری و بهبود آیرودینامیک، برای مبارزه با رقبای جدید آماده شده است. از سوبارو اسنت 2023 سخن می­‌گوییم که اکنون به لطف مواردی همچون تغییر طراحی چراغ‌های جلو و عقب، سپر جلو، اجزای جلوپنجره و همچنین مسیرهای جدید برای عبور جریان هوا و بهبود آیرودینامیک، برای مبارزه با رقبای جدید آماده شده است.

برخلاف تغییرات جزئی ظاهری، سوبارو اسنت 2023 در بخش ایمنی کاملا ارتقاء یافته و به جدیدترین نسل فناوری دستیار راننده انحصاری سوبارو یعنی EyeSight مجهز شده است، که مواردی شامل دوربین دید-عریض در جلو، دوربین 360 درجه و تغییر جهت فرمان در حالت اضطراری را برای آن به ارمغان آورده است. سامانه مذکور می­‌تواند در سرعت‌های کمتر از 80 کیلومتر برساعت به یاری سیستم پایش نقطه کور و تغییر جهت فرمان، از بروز برخورد جلوگیری کند.

2023 Subaru Ascent

نمایشگر 11.6 اینچی اطلاعات سرگرمی با پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اتو بی‌سیم در تمام تریم‌های سوبارو اسنت 2023 یعنی پایه، پرمیوم، Onyx Edition، لیمیتد و تورینگ، عرضه خواهد شد.

تریم Onyx Edition که از سال 2022 به جمع سایرین وارد شده، برای مدل 2023 با برخی موارد جدید همچون مسیریاب، سیستم ارتباطی راننده با سرنشینان ردیف سوم به نام Cabin Connect، تنظیم 12 گانه صندلی راننده و آفتابگیر برای ردیف دوم همراه شده است. ظاهر تریم Onyx Edition هم به واسطه جزئیات مشکی روی بدنه، رینگ‌های 20 اینچی مشکی و نشانه‌ای خاص، از سایرین متمایز می­‌شود.

2023 Subaru Ascent

از آنجا که سوبارو هیچ‌گونه اشاره‌­ای به بخش فنی این خودرو نداشته، انتظار داریم که سوبارو اسنت 2023 با مشخصات فنی مشابه با مدل قبلی عرضه شود.

سوبارو اسنت 2023 از اواخر سال جاری به نمایندگی‌­های این برند وارد می­‌شود. درباره قیمت این خودرو هنوز خبری منتشر نشده است.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com