لینگ‌باکس هم پرو زد

همین یکی دو روز پیش بود که خبر معرفی خودروی BOX Pro از Lingbox منتشر شد. این خودروی برقی چینی قرار است در مجموع 4 تیپ با قیمت بین 7 هزار تا 10 هزار دلار عرضه شود.

از نظر فنی مدل پایه باکس پرو مجهز به یک موتور برقی 30 کیلوواتی با 95 نیوتن‌متر گشتاور است. درواقع خودروی جدید را می‌توان نسخه ارتقایافته مدل Box تلقی کرد. فضای داخلی آن به گونه‌ای طراحی شده که نسبت به ویرایش قبلی مدرن‌تر و شیک‌تر به نظر می‌آید. با این حال، طراحی و پیکربندی اصلی بدون تغییر باقی مانده است. باید در نظر گرفت که مدل پایه لینگ‌باکس Box قیمتی حدود 6200 دلار دارد که به وضوح نشان می‌دهد سطح نسخه 2022 چقدر بالاتر است.

از نظر زبان بصری، باکس پرو از روش ساده‌ای بهره می‌برد. ورودی‌های هوا در اطراف سپر هم‌خوانی جالب با جلوپنجره سنتی آن برقرار کرده‌اند. هنوز هم امضای اصلی نمای جلویی، آن چراغ‌های گرد است که به لامپ‌های سنتی هالوژن مجهز شده‌اند. البته این در حالی است که چراغ نور روز LED خواهد بود. در نمای عقب نیز فرمت دایره‌ای برای چراغ‌ها به کار رفته تا هماهنگ با چهره خودرو از روبرو باشد.  

لینگ باکس باکس پرو

همانطور که گفتیم تیپ پرو، تغییر عمیقی نسبت به ویرایش استاندارد ندارد، یعنی همان طول، عرض و ارتفاع 3584، 1475 و 1666 میلی‌متری و فاصله محوری 2455 میلی‌متری.

باکس پرو از نظر چیدمان داخلی یک پیشرفت قابل قبول را تجربه کرده است. استفاده از رنگ‌های جدید به ویژه صورتی، حالا جلوه آرام‌تری به آن بخشیده است. یک نمایشگر 10.1 اینچی شناور در میانه کنسول با استفاده از الگوی طراحی ساده، حس و حال امروزی به کابین باکس پرو بخشیده است. افقی کردن دریچه‌های تهویه مطبوع و استفاده از پنل‌های مشکی براق کمی نیز به لوکس‌گرایی ملایم آن اشاره دارد.

خودروی برقی چینی لینگ باکس باکس پرو

از نظر فنی مدل پایه باکس پرو مجهز به یک موتور برقی 30 کیلوواتی با 95 نیوتن‌متر گشتاور است. در حالی که نسخه نهایی موتوری 35 کیلوواتی با 125 نیوتن‌متر گشتاور دارد. بر حسب انتخاب مشتری، می‌توان مدل‌هایی را خریداری کرد که با یک بار شارژ 145، 205 و یا 320 کیلومتر پیمایش خواهند اشت.

مترجم : نیما حدادی

منبع : chinapev.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید