منهارت TR900 پورشه 911 GT2 RS

معرفی منهارت TR900

کمپانی تیونینگ منهارت، جدیدترین محصول خود را با نام TR900 معرفی کرد. این محصول بر اساس آخرین نسخه پورشه 911GT2 RS ساخته شده و بدنه و پیشرانه‌اش ارتقا یافته است.

تغییرات و اصلاحات منهارت، منجر به تولید 945 اسب‌بخار قدرت و 1050 نیوتن‌متر گشتاور شده است.. منهارت توسط Mapswitch، ای‌سی‌یو را ریمپ کرده و مجموعه‌ای جدید از توربوشارژهای بزرگ TTH 1000 را افزوده است. کیت اینترکولر منهارت، یک رادیاتور بزرگ‌تر، منیفولد آلومینیومی IPD و لوله‌های اگزوز Kline Innovation با مبدل کاتالیستی 200 سلولی HJS دارد.

این تغییرات و اصلاحات، منجر به تولید 945 اسب‌بخار قدرت و 1050 نیوتن‌متر گشتاور شده است. منهارت برای کنترل این خروجی، گیربکس 7 سرعته PDK را نیز به‌روز کرده است.

علاوه بر این تغییرات، شاسی پورشه 911GT2 RS نیز ارتقا یافته است. ترمزهای کربن‌سرامیکی، قفل و رینگ‌های منیزیمی Y شکل، بدون تغییر باقی مانده‌اند. البته مشتریان می‌توانند درخواست کنند تا این قسمت‌ها نیز اصلاح شوند.

بدنه خودرو به کیت کربنی DB مجهز شده، که شامل اسپویلر سپر جلو، قاب دور ورودی‌های هوا جلو، رکاب‌های جانبی و دیفیوزر است.

منهارت TR900 پورشه 911 GT2 RS

سایر تغییرات بدنه، شامل عناصر و نوارهای تزئینی و حروف هستند. بدنه خودرو با کاور رنگ سبز تیره Midnight پوشیده شده است و جزئیات آن طلایی رنگ هستند، تا با رنگ رینگ‌ها هماهنگ باشند. اما داخل کابین، فقط کفپوش‌ها تغییر پیدا کرده است و سفارشی شده‌اند.

محصول جدید منهارت، با چنین اصلاحات و تغییراتی، ارزان‌قیمت نخواهد بود. داخل وبسایت این تیونر، قیمت 570 هزار دلاری درج شده است.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

مترجم : مریم سادات نوری

منبع : motor1.com