• سوبارو فارستر XT Edition
  • سوبارو فارستر XT Edition

نیم قرن با چهارچرخ محرک

معرفی سوبارو فارستر XT-Edition

3 دی 1401 16:20

شرکت سوبارو با معرفی نسخه‌­ای ویژه از فارستر مخصوص بازار ژاپن، قصد دارد نیم قرن تولید خودروهای چهارچرخ توسط این برند را جشن بگیرد.

سوبارو فارستر XT-Edition در ژاپن با قیمت معادل 25.400 دلار به فروش می‌رسد.رنگ آبی Geyser بدنه سوبارو فارستر XT-Edition، نخستین بار در آمریکا معرفی شده و تاکنون در ژاپن قابل سفارش نبوده است. جزئیات مشکی شامل قاب جلوپنجره، ریل‌های سقفی، روکش آینه­‌های جانبی، حاشیه مه‌­شکن­‌ها، باله سقفی و رکاب‌های جانبی، با رنگ بدنه تضاد بصری ایجاد کرده است.

سوبارو فارستر XT-Edition براساس تریم اسپرت شکل گرفته است، بنابراین رینگ‌های 18 اینچی مشکی و تایرهای چهارفصل را نیز به همراه دارد.

سوبارو فارستر XT Edition

برای تاکید بر هویت ماجراجوی سوبارو فارستر XT-Edition، روکش پارچه­‌ای صندلی‌ها و کفپوش محفظه بار از نوع ضدآب انتخاب شده است. دوخت نقره‌­ای روکش صندلی‌ها، داشبورد و پوشش داخلی درها به همراه حاشیه نقره‌­ای دریچه‌­های تهویه، فضای داخلی را از یکنواختی خارج کرده است.

سوبارو فارستر XT-Edition به پیشرانه 1.8 لیتری توربوشارژ با 174 اسب‌­بخار قدرت و 300 نیوتن‌متر گشتاور مجهز شده است، که به ترتیب در دورشمار 5200 و 1600 در دسترس قرار می‌­گیرد. خروجی پیشرانه از طریق گیربکس CVT به هر دو محور ارسال خواهد شد.

سوبارو فارستر XT Edition

سوبارو فارستر XT-Edition در ژاپن با قیمت معادل 25.400 دلار به فروش می‌رسد. 10 درصد مالیات بر مصرف نیز در این رقم لحاظ شده است. اگر در صندوق برقی را سفارش دهید، 416 دلار به قیمت خودرو اضافه خواهد شد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

دیدگاه کاربران