نسخه PMC ادیشن آکورا TLX تایپ S
نسخه PMC ادیشن آکورا TLX تایپ S
نسخه PMC ادیشن آکورا TLX تایپ S
نسخه PMC ادیشن آکورا TLX تایپ S
نسخه PMC ادیشن آکورا TLX تایپ S
نسخه PMC ادیشن آکورا TLX تایپ S
نسخه PMC ادیشن آکورا TLX تایپ S
نسخه PMC ادیشن آکورا TLX تایپ S

معرفی نسخه PMC ادیشن از آکورا TLX تایپ S

نسخه PMC ادیشن از آکورا TLX تایپ S از ابتدای تولید هم چند نقطه اشتراک با مدل NSX داشته ولی اکنون قرار شده یک ویژگی مشترک دیگر هم بین این دو محصول آکورا به وجود بیاید.

آکورا TLX تایپ اس PMC ادیشن با رنگ خاکستری Gotham در تیراژ محدود 50 دستگاه و و با قیمت پایه 66,995 دلار عرضه خواهد شد.برند ژاپنی قصد دارد تعداد محدودی از این سدان اسپرت را با رنگ خاکستری Gotham تزئین کند، که قبلا برای پوشش بدنه آکورا NSX استفاده شده است.

البته استفاده از رنگ‌های NSX برای آکورا TLX تایپ اس PMC ادیشن اتفاق تازه‌­ای نیست، چراکه چند رنگ دیگر قابل سفارش برای این خودرو شامل آبی Long Beach، قرمز Curva و سفید 130R هم از آکورا NSX به عاریت گرفته شده است.

البته این تنها تغییر جدید برای آکورا TLX تایپ اس PMC ادیشن نیست، چراکه برخی جزئیات بدنه شامل دستگیره درها، رکاب‌های جانبی، باله لبه صندوق، لبه زیر سپر جلو، دیفیوزر عقب و خروجی‌­های اگزوز هم با رنگ مشکی تزئین شده است.

بدنه خاکستری رنگ سدان اسپرت روی رینگ‌های 20 اینچی مشکی استوار شده، که طرح آن‌ها با پره­‌های Y شکل هم از NSX الهام گرفته شده است.

در فضای کابین آکورا TLX تایپ اس PMC ادیشن هم با تریم فیبرکربن، روکش چرم مشکی/قرمز با دوخت متضاد، لوگوی Type S روی کفپوش‌ها و شماره تولید خودرو روی کنسول میانی مواجه هستیم، که انحصارا برای این نسخه درنظر گرفته شده است.

سایر ویژگی‌های نسخه PMC ادیشن از آکورا TLX تایپ S به مدل قبلی شباهت دارد، بنابراین در زیر کاپوت این مدل هم، پیشرانه 3 لیتری توربوشارژ با 355 اسب‌­بخار قدرت و 480 نیوتن‌متر گشتاور نصب شده است، که خروجی را از طریق گیربکس 10 سرعته اتوماتیک به هر دو محور ارسال می­‌کند. این پیشرانه در سایر تریم‌های TLX تایپ S هم نصب می­‌شود.

آکورا TLX تایپ اس PMC ادیشن به صورت دست­‌ساز در تاسیسات آکورا در ایالت اوهایو ساخته می‌­شود، همان مکانی که مدل اسپرت NSX را نیز تولید می­‌کند.

آکورا TLX تایپ اس PMC ادیشن با رنگ خاکستری Gotham در تیراژ محدود 50 دستگاه و در نمایندگی‌های منتخب عرضه خواهد شد. این خودرو از بهار امسال و با قیمت پایه 66,995 دلار به نمایندگی‌های آکورا وارد می­‌شود.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com