• دوج چارجر برقي رويت شد
  • دوج چارجر برقي رويت شد
  • دوج چارجر برقي رويت شد
  • دوج چارجر برقي رويت شد

شوک بزرگ به دنیای عضلانی‌ها

دوج چارجر برقی رویت شد

26 دی 1402 23:00

غافلگیری بزرگ دوج بالاخره عملی شد. این خودروساز در پستی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد، چندین عکس از یک خودروی جدید را به نمایش گذاشت. این یک مدل پیش‌تولید از خودرویی است که قرار است اواخر سال 2024 عرضه شود؛ نسل جدید دوج چارجر.

اکنون در تصاویر جدیدی که منتشر شده، نسل جدید چارجر با پوشش استتاری کمتر و نمایش بیشتر جزئیات بدنه به چشم می‌آید. با این وجود هنوز هم طراحی اصلی خودرو در بین زوایای عجیب و سایه‌ها پنهان شده است. کارشناسان می‌گویند بر اساس آنچه مشخص است، این مدل پیش‌تولید هنوز فاصله زیادی با مدل تولیدی نهایی دارد.

در واقع کانسپتی که سال 2022 رونمایی شده بود، بیشتر به واقعیت نزدیک‌تر است تا این محصول. اهالی گرافیست با قرار دادن تصاویر مدل قبلی و فعلی در محیط فتوشاپ، به این نکته رسیدند که این دو محصول در قسمت پایینی شباهت بسیاری با هم دارند. با این حال در نمونه تولیدی که قرار است اواسط سال جاری عرض شود، دریچه‌های عمودی که در گوشه‌ها تعبیه شده، به مراتب بزرگ‌تر هستند.

دوج چارجر برقی

کمی بعد از انتشار عکس‌های نسل جدید چارجر، دوج عکس جدیدی از پشت این خودرو را در اینستاگرام خود منتشر کرد که این یکی بی‌تردید جزئیات بیشتری را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. تا اینجای کار می‌دانیم که دوج چارجر برقی نیز برای تولید انبوه تأیید شده است. خودرویی که با اسم دیتونا شناخته می‌شود. نکته این است در تصاویر منتشر شده، هیچ اگزوز قابل مشاهده‌ای دیده نمی‌شود.

بنابراین شاید این همان دیتونای برقی باشد؛ اما از سوی دیگر گفته می‌شود که شاید این چارجر جدید با پیشرانه شش سیلندر خطی باشد که با مدل برقی می‌آید. چراکه پیش‌تر مدیران دوج تأیید کرده بودند که شایعه توقف تولید چارجر هنوز واقعیت ندارد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

دیدگاه کاربران