خودروی کار با موتور برقی

معرفی جک هانتر ev

7 بهمن 1402 19:48

پیکاپ جک هانتر، که در چین با نام Hantu شناخته می‌شود، تمام برقی بوده و قرار است در نمایشگاه خودرو پکن، در ماه آوریل، معرفی شود.

پیکاپ هانتر، ۲۰۵ میلی‌متر فاصله از سطح زمین دارد و طول قسمت بار آن ۱.۸۱ متر است. بنابراین پیکاپی کاملا کاربردی بوده و برای کسانی مناسب است که با خودرو خویش کار می‌کنند. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم آن، وجود دو موتور الکتریکی و‌ سیستم چهار چرخ محرک است. این در حالی است که سایر پیکاپ‌های چینی معمولا دیفرانسیل عقب هستند.

برای مثال، شرکت گریت‌وال موتور، نسخه برقی Poer (Cannon)  را تنها با یک موتور برقی تولید کرده است.

ویژگی مهم بعدی، برد ۵۰۰ کیلومتری آن بوده که حائز اهمیت است. اکثر مشتریان در مناطق سردسیر، نگران عملکرد پیکاپ با بارسنگین و در دمای پایین هستند. این موضوع باعث جذب مشتریان هانتر شده و اکثر مشتریان این پیکاپ، کارایی را بر لوکس بودن ترجیح می‌دهند.

مشخصات ظاهری جک هانتر

این پیکاپ قبلا در نمایشگاه خودرو گوانگژو رونمایی شده بود، اما برای نمایش در پکن، با تغییراتی در بخش جلویی خودرو همراه شده‌است. اکنون یک جلوپنجره بسته و چراغ‌ جلو دوتکه دیده می‌شود.

ابعاد آن به ۵.۶۲، ۱.۹۲ و ۱.۹۶ متر می‌رسد و چرخ‌های ۱۸ اینچی دارد.

فضای داخلی از شهر ممنوعه الهام گرفته و T شکل است. استفاده از متریال صاف و صیقلی و دریچه‌های تهویه با رنگ مشکی پیانویی باعث شده تا از حالت خسته‌کننده خارج شود. یک نمایشگر ۷ اینچی با رابط کاربری Eastern Dragon و Arctic Blue Light دارد.

مشخصات فنی جک هانتر

سیستم Intelligent InCar 3.0 ، کنترل صوتی، نویگیشن دو حالته، به روز رسانی هوایی، شارژ سریع وایرلس، منبع ۲۲۰ ولت،صندلی برقی و … دارد.

دو موتور الکتریکی تعبیه شده که به طور ترکیبی ۷۰/۱۶۰ کیلووات قدرت و ۱۷۶/۳۴۲ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند.

باتری ۸۸.۰۲ کیلووات ساعتی آن برد ۵۰۰ کیلومتری را فراهم می‌کند.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

دیدگاه کاربران