• معرفي منصوري P950
  • معرفي منصوري P950
  • معرفي منصوري P950
  • معرفي منصوري P950
  • معرفي منصوري P950
  • معرفي منصوري P950
  • معرفي منصوري P950
  • معرفي منصوري P950

قوی‌تر از قبل

معرفی منصوری P950

4 تیر 1403 12:15

متخصصان تغییرات خودروهای لوکس،باز هم شاهکار دیگری خلق کرده‌ است. منصوری اکنون برنامه کامل خود را برای نسخه پرچم‌دار S-Class، یعنی AMG S 63 E Performance نهایی کرده است.

مرسدس بنز اس کلاس W223 در حالی که عمر طولانی پیدا کرده و به زودی یک به‌روزرسانی میان‌دوره‌ای دریافت خواهد کرد، همچنان گزینه‌ای قابل‌قبول برای تیونرهاست.

شرکت پر سر و صدای منصوری در قدم اول یک مجموعه کامل از قطعات آیرودینامیکی و حتی برخی الحاقات اضافه کرد، که احتمالاً هیچ‌کدام عملکرد خاصی ندارند جز افزودن به قیمت نهایی.

حتی این تیونر همچنین داخل خودرو را نشان نداده بود و هیچ صحبتی در مورد اجزای روغنی نکرد، بنابراین ما تصور کردیم که موتور V8 بی‌توربو 4.0 لیتری محبوب برند Affalterbach بدون تغییر باقی مانده باشد و با موتور الکتریکی نصب شده در عقب همچنان به طور مشترک 791 اسب‌بخار و حدود 1430 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کنند. البته با توجه به شتاب 3.2 ثانیه‌ای که برای رسیدن به 100 کیلومتر برساعت نیاز دارد یا سرعت بالای 290 کیلومتر برساعت نیازی هم به تغییر دیده نمی‌شد.

جالب است که این پایان ماجرا برای سدان بزرگ پرفورمنس مرسدس-AMG S 63 E Performance  نبود، زیرا چند هفته بعد، منصوری ارزش هرچه کمتر بهتر را یاد گرفت و رنگ تاکیدی را از نسخه فوق تیون شده لیموزین خود حذف کرد و به این ترتیب سفر کلاسیک تمام‌مشکی با پرچم‌های تماما ‌مشکی را آغاز کرد.

معرفی منصوری P950

صبر کنید، صبر کنید، داستان ادامه دارد. همان‌طور که مشخص شد، چند ماه بعد، منصوری بالاخره برنامه کامل برای مرسدس بنز AMG S 63 E Performance  را تکمیل کرد و اکنون آماده است تا یک فصل جدید را با نام Mansory P950 معرفی کند.

برنامه تیونینگ این بار شامل دیزاین سبز نعنایی ظریف در بیرون است، که به شیطنت داخل خودرو اشاره می‌کند، این بار ما بالاخره تصاویری از داخل خودرو نیز داریم.

مشخصات فنی منصوری P950

نسخه نهایی با چند اسب بخار اضافی زیر کاپوت خواهد آمد. همه این‌ها به لطف حضور واحد کنترل جدیدی برای موتور با نقشه‌برداری اصلاح شده است که شامل دو سوپرشارژر بزرگتر، یک باکس هوای یکپارچه، و یک سیستم اگزوز با عملکرد بالا با کاتالیزورهای با عملکرد بالاست.

به این ترتیب، قدرت مرسدس AMG S 63 E Performance اکنون از 791 اسب‌بخار به 950 اسب‌بخار می‌رسد و گشتاور از 1430 به 1565 نیوتن‌متر افزایش می‌یابد. در دنیای غول‌های پرفورمنس، این به معنای رسیدن از صفر به 100 کیلومتر برساعت در 3.1 ثانیه و همان بیشینه سرعت 290 کیلومتر برساعت است که البته چندان زیاد هم نیست.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

دیدگاه کاربران