شرایط فروش آتین خودرو دیزل خرداد 1401

گروه صنعتی ماموت‌ دیزل، زیرمجموعه‌های مختلفی دارد. این شرکت به همراه زیرمجموعه‌های خود در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران حضور یافت و محصولات متنوعی را نیز معرفی کرد. یکی از این شرکت‌ها، آتین‌خودرو است که قبلا در بخش تامین قطعات فعالیت داشت. این شرکت، محصول جدید خود را، که یک ون بزرگ بود، در نمایشگاه خودرو تهران 1401 معرفی کرد.

ون آتین‌ خودرو در واقع از برند چینی دانگ‌فنگ است که با نشان مستقل آتین‌خودرو عرضه می‌شود. دو نسخه مسافربری و باربری ون در نمایشگاه خودرو تهران معرفی شده و آتین‌خودرو می‌گوید که مشتریان می‌توانند هر کدام از نسخه‌ها را با توجه به نیاز خود سفارش دهند.

آقای امیرحسین وزیری، نایب رئیس هیات مدیره شرکت آتین‌خودرو، درباره زمان تولید و عرضه ون گفت که تولید این محصول در نیمه دوم سال 1401 آغاز می‌شود. قیمت و مشخصات دقیق نیز در زمان عرضه اعلام خواهد شد. آقای وزیری توضیحاتی را درباره ون آتین‌خودرو ارائه کرد:

  • موتور دیزلی آن دارای استاندارد یورو 6 است.
  • مصرف سوخت ون برابر است با 8.5 لیتر در هر صد کیلومتر.
  • ون مسافربری ظرفیت 15 صندلی دارد که برای حمل و نقل‌های شهری، سرویس مدارس و ... مناسب است.
  • همین ون با چیدن 8 صندلی تبدیل به ون مناسب توریسم و هتلینگ می‌شود و کاربری VIP دارد.
  • فضای ون باری 11 مترمکعب است و می‌تواند تا 1.5 تن بار را حمل کند.
  • با وجود ارتفاع 1919 سانتی‌متری سقف، برای کاربری‌های آمبولانس، حمل پول و کمپینگ نیز مناسب است.
  • توانمندی تولیدکنندگان داخلی بسیار بالا بوده و می‌توانند لنت و قطعات مصرفی آن را با کیفیت بالا و قابل رقابت با نوع مشابه خارجی تولید کنند.

آقای وزیری همچنین افزود که ون آتین‌خودرو از نوع دیزلی است اما این شرکت قصد دارد تا محصولی دیگر را در همین کلاس و با ابعادی کوچک‌تر و با موتور بنزینی نیز عرضه کند. از دیگر برنامه‌های این شرکت می‌توان به تولید ون برقی اشاره کرد.

نویسنده : مریم سادات نوری

عکاس : شرایط فروش آتین خودرو دیزل 1401

برای اطلاع از شرایط فروش، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین شرایط فروش پس از اعلام خودروسازها، از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید