شرایط فروش ماموت دیزل اردیبهشت 1401

خرداد 1401: شرکت دنیای ماموت با 90 درصد سهم در بازار، بزرگترین شرکت کاربری‌ساز در ایران است که در نمایشگاه خودرو تهران 1401 نیز حضور داشت. طبق گفته‌های آقای محمد مومنی، مدیرعامل دنیای ماموت، تمامی خودروهای تجاری باید کاربری‌سازی شوند. این شرکت هر چند سال یک‌بار نوآوری جدیدی را برای آسایش و امنیت راننده‌ها ارائه می‌دهد.

شرکت دنیای ماموت اخیرا یک تریلر هوشمند را معرفی کرده که اولین نمونه در بازار ایران محسوب می‌شود. آقای مومنی درباره ایده ساخت این تریلر می‌گوید که در سال 98 رویدادی استارتاپی توسط شرکت شتاب‌تک (بازوی اصلی ماموت در سرمایه‌گذاری در تکنولوژی‌ها) برگزار شد و ایده شرکت مشاوران سیستم به مرحله اجرایی رسید. این ایده همان ساخت تریلر هوشمند بود که اکنون معرفی شده است. وی در ادامه افزود که برنامه‌هایی برای هوشمندسازی کشنده‌ها، کامیون‌ها و پیکاپ‌ها وجود دارد که اکنون در مرحله تحقیق و توسعه است.

تریلر هوشمند ماموت در نمایشگاه تهران

طبق گفته‌های مدیرعامل دنیای ماموت، هدف از ساخت این تریلر، ایمن سازی، حمل باکیفیت‌تر و بهتر بار و امکان کنترل از راه دور است. امکانات تریلر هوشمند عبارتند از:

  • امکان مسیریابی و هواشناسی
  • کنترل ارتفاع تریلی به همراه امکان ذخیره‌سازی
  • امکان موقعیت‌یابی آنلاین
  •  مانیتورینگ دما و رطوبت یخچالی به همراه امکان آلارم‌دهی
  •  نمایش دما و میزان فشار باد تایها
  •  تعیین سرویس‌های دوره‌ای به همراه آلارم‌دهی
  • نمایش میزان وزن بار تریلر و نحوه توزیع وزن بار روی اکسل‌ها و کنترل محور اول

تمامی امکانات ذکر شده توسط یک وب اپلیکیشن از روی یک تلفن همراه هوشمند قابل کنترل هستند. علاوه بر آن، وب اپلیکیشن هر چند وقت یک‌بار به روزرسانی شده و به قابلیت‌های جدیدی مجهز می‌شود. هوشمندسازی از طریق عملگرهای متعددی صورت می‌گیرد که توسط وب اپلیکیشن قابل کنترل هستند.

وی افزود که استانداردها و کیفیت این تریلر همانند رقبای اروپایی‌ بوده و قیمت پایین‌تری دارد. به علاوه، شرکت ماموت هم اکنون صادرات گسترده‌ای به کشورهای اروپایی و سایر نقاط جهان دارد.  

مراسم معرفی تریلر هوشمند ماموت (عکس از خودرونویس)

طبق اظهارات آقای مومنی، تریلر هوشمند دنیای ماموت از ماه آینده و به صورت آپشنال عرضه خواهد شد. پس از دریافت نظرات مشتریان، به طور گسترده به بازار خواهد آمد. هر تریلری که توسط ماموت فروخته می شود دارای پلاک، سند و برگ سبز جدا از کشنده بوده و کاملاً استاندارد است؛ این موارد بیانگر اصالت خودرو هستند و تریلرهای فاقد آن، استاندارد نیستند. در حال حاضر 700 کارگاه در حوزه تولید تریلر فعالیت دارند که کاملا غیراستاندارد و ناایمن هستند.

قیمت انواع تریلرهای ماموت

با اعلام شرکت ماموت دیزل و از تاریخ 20 فروردین 1401 تا اطلاع ثانوی، قیمت جدید انواع محصولات این شرکت شامل انواع تریلر تیغه، تریلر چادری، تریلر تانکر، تریلر کفی، تریلر لبه‌دار، تریلر کمپرسی و تریلر یخچالی به شرح زیر خواهد بود:

مدل تریلر قیمت فروش نقدی
تانکر 3 محور 982.5 میلیون تومان
تیغه تانکر 3 محور 649.3 میلیون تومان
تیغه کانتیربر 3 محور 688.2 میلیون تومان
چادری ثابت 4در 1 میلیاردو 121.9 میلیون تومان
چادری ثابت 5در 1 میلیاردو 134.5 میلیون تومان
چادری کشویی 4در 1 میلیاردو 192.9 میلیون تومان
چادری کشویی 5در 1 میلیاردو 207.5 میلیون تومان
3 محور لبه‌دار 869.9 میلیون تومان
کفی 3 محور 12.60 788.2 میلیون تومان
کفی 3 محور 13.70 802 میلیون تومان
کمپرسی 3 محور 30 مترمکعب 1 میلیاردو 28.8 میلیون تومان
کمپرسی 3 محور 33 مترمکعب 984.4 میلیون تومان
کمپرسی 3 محور 35 مترمکعب 957.8 میلیون تومان
یخچالی با پوشش آلومینیومی 1 میلیاردو 252.1 میلیون تومان

*قیمت‌های فوق، با احتساب هزینه شماره‌گذاری و مالیات بر ارزش افزوده هستند.

سایت شرکت ماموت دیزل

برای اطلاع از آخرین اخبار شرکت ماموت خودرو و جهت دیدن اطلاعات محصولات جدید ماموت دیزل، به سامانه اینترنتی mammutworld.com مراجعه کنید.

همچنین برای اطلاع از آخرین شرایط فروش اقساطی ماموت دیزل و جهت دیدن قیمت انواع محصولات این شرکت، به سامانه فروش اینترنتی ماموت دیزل به نشانی mammutworld.iranecar.com مراجعه کنید.

نویسنده : مرتضی برجسته

عکاس : قیمت و شرایط فروش ماموت دیزل 1401

برای اطلاع از شرایط فروش، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین شرایط فروش پس از اعلام خودروسازها، از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید