شرایط فروش دیار خودرو خرداد 1400

شرکت دیار خودرو برای نخستین‌بار در دو سال اخیر، دوباره فروش محصولاتش را شروع کرده. مرحله جدید فروش دیار خودرو، از تاریخ یکم خردادماه شروع شده است. ثبت نام دیار خودرو فاقد محدودیت زمانی بوده و تا پایان ظرفیت فروش خودرو سوئیست DX3، ادامه خواهد داشت. دیار خودرو همچنین 30 میلیون تومان تخفیف نقدی برای خریداران DX3 درنظر گرفته و موعد تحویل را هم 45 روز کاری اعلام کرده است.


بخشنامه فروش سوئیست ویژه خردادماه (PDF)
 

طبق بخشنامه فروش دیار خودرو، امکان خرید اینترنتی وجود نداشته و مشتریان باید به صورت حضوری، به دفتر مرکزی دیار خودرو (واقع در سعادت آباد تهران) مراجعه کنند.

قیمت محصولات دیار خودرو

در جدول زیر، آخرین تغییر قیمت نمایندگی دیار خودرو برای خودروهای سوئیست DX3 و بایک X25 را مشاهده می‌کنید:

مدل DX3 X25
خرداد 1400 639 -

*در جدول فوق، قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.

همچنین برای اطلاع از قیمت روز محصولات دیار خودرو، لینک‌های زیر را مشاهده کنید:

»» قیمت روز خودرو

»» خرید و فروش محصولات دیار خودرو

برنامه دیار خودرو برای بازگشت به تولید

خرداد 1400: همزمان با افتتاح خطوط تولید خودرو سوئیست DX3 در اواخر اردیبهشت‌ماه 1400، آقای لارنی (قائم مقام دیار خودرو)، برنامه‌های جدید این شرکت را برای بازگشت قدرتمندتر به بازار خودرو تشریح کرده که خلاصه آن به شرح زیر است:

1- در سال 1399 بدلیل ادامه همکاری با شرکت بایک (BAIC) دیار خودرو تنها حدود 1000 دستگاه تولید داشته است.

2- هدف‌گذاری دیار خودرو برای سال 1400 رسیدن به تولید سالانه 5 تا 7 هزار دستگاه است.

3- با توافقات انجام شده با شرکت ساینو چین، قرار است دیار خودرو یکسال پس از عقد قرارداد، به ظرفیت تولید سالانه 23 هزار دستگاه برسد.

4- برند سوئیست در ایران، از طریق شرکت ساینو تامین می‌شود و همکاری دیار خودرو نیز با این شرکت بصورت جوینت‌ونچر خواهد بود. به همین دلیل شرکت جدیدی بنام «سانیار موتور پارسیان» تاسیس شده که هم طرف ایرانی و هم طرف چینی، در آن سهیم هستند.

آرشیو
  • 02 خرداد 1400 فروش فوری سوئیست DX3
    PDF

نویسنده : مرتضی برجسته