شرایط فروش کامل دیزل (شهریور 1402)

  • شرايط فروش کامل ديزل
  • شرايط فروش کامل ديزل

اعلام قیمت کشنده P9

شرایط فروش کامل دیزل (شهریور 1402)

11 شهریور 1402 13:48

اعلام قیمت کامیون پی 9

شهریور 1402: شرکت کامل دیزل در جریان نمایشگاه خودرو مشهد 1402 علاوه بر ورود رسمی‌اش به جمع تولیدکنندگان خودروهای تجاری، اولین کامیون کشنده خود را نیز با نام P9 560 رونمایی کرد.

براساس ادعای شرکت کامل دیزل، کشنده P9 با داشتن قدرتی در حدود 560 اسب‌بخار، قوی‌ترین کامیونی است که تاکنون در کشورمان به مونتاژ رسیده است. محصول جدید کامل دیزل، در نیمه دوم سال 1402 و با قیمتی در حدود 5 میلیاردو 250 میلیون تومان، راهی بازار می‌شود.

ورود کامل دیزل به صنعت خودروسازی

تیر 1402: شرکت کامل دیزل، پوستری را در فضای مجازی منتشر کرده که ورود رسمی این شرکت را به صنعت خودروسازی کشورمان نشان می‌دهد.

کامل دیزل یکی از خودروسازان کار و تجاری است که به تازگی به گروه تولیدکنندگان پیوسته است. این شرکت از اواخر سال 1401 فعالیت‌های خود را آغاز کرده و طی این مدت کوتاه با توجه به انتشار یک پوستر، به نظر می‌رسد که قرار است به زودی اولین محصول این شرکت معرفی و رونمایی شود. کامل دیزل ترجیح داده که از همان ابتدای کار با دست پر اعلام حضور کند و تولید اولین محصول در کم تر از ۶ ماه نشان می دهد که قرار است علاوه بر افزایش تنوع و تولید در حوزه خودروهای کار و تجاری، رقابت در این بخش شدیدتر و گرم تر شود. نیاز به نوسازی ناوگان فرسوده خودروهای کار و تجاری و همچنین افزایش توان فنی و مهندسی ، باعث شده تا میزان سرمایه گذاری در این حوزه افزایش یابد.

فعالیت کامل دیزل از زمستان سال 1401 آغاز شده است. اولین محصول کامل دیزل در نمایشگاه خودروی مشهد 1402 رونمایی خواهد شد؛ اما هنوز اطلاعات و مشخصات دیگری از اولین محصول کامل دیزل به دست نیامده است. با این حال، تولید در زمانی کوتاه و رونمایی از اولین محصول در نمایشگاه مهم و بزرگ خودروی مشهد نشان میدهد که این شرکت حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.


بررسی انواع کامیون کامل دیزل

جهت اطلاع از مشخصات فنی کامیون های کامل و همچنین جهت آشنایی با مشخصات فنی و امکانات خودروهای کامل دیزل در بازار کشورمان، مقالات زیر را مطالعه کنید:

نویسنده : مریم سادات نوری

دیدگاه کاربران
Amirhossein4415 1402/5/6
ای کاش از نخبه ها ی ایران عزیز بهترین استفاده رو بکنید وباور مدیران این باشه مامیتوانیم
پاسخ
0
0
1