شرایط فروش شایان دیزل خرداد 1401

خرداد 1401: شرکت شایان‌دیزل در تاریخ هجدهم خردادماه، نمایندگی استان یزد خود را افتتاح کرد؛ این نمایندگی با مدیریت آقای کریمی اداره می‌شود و 8 هزار متر مربع وسعت دارد. اکنون شمار نمایندگی‌های شایان‌دیزل به عدد 11 می‌رسد و تا پایان سال 6 نمایندگی دیگر افزوده خواهد شد.

سید مجید قلی‌زاده، ریاست هیات مدیره شایان‌دیزل، به شناخت و سابقه 20 ساله آقای کریمی اشاره کرد و افزود که با وجود نیروهای متخصص و تلاشگر، توانسته‌اند محصولی قابل رقابت با کشنده‌های اروپایی را طراحی و به بازار عرضه کنند که منطبق بر استاندارد‌های روز جهانی است. در حال حاضر روزانه بین 6 تا 8 دستگاه کشنده دافران تولید می‌شود.

آقای قلی‌زاده بیان کرد که تاسیس نمایندگی‌های شایان‌دیزل، امری بی‌سابقه در حوزه خودروهای تجاری بوده و نشان دهنده جدیت این شرکت برای توسعه و پیشرفت است.

امیدهای تازه برای افزایش تولید دافران 

همزمان با رونمایی محصولات شایان دیزل در نمایشگاه خودرو تهران 1401 که پس از چند سال وقفه مجددا برگزار شده، شایان‌ دیزل نیز از این فرصت برای معرفی مجدد کامیون‌های خود بهره گرفته است.

آقای محمد مرتضایی، مدیرعامل شایان‌ دیزل، درباره محصول رونمایی شده این شرکت در نمایشگاه تهران، یعنی کشنده 4x2 دافران H7، ادعا می‌کند تنها محصول تجاری تولید داخل بوده که در حال حاضر تمامی استانداردهای 85گانه را پاس کرده است. آقای مرتضایی، درباره ویژگی‌های این کشنده توضیح داد که این کامیون، از کولر درجای فابریک، رادار هشدار دهنده تغییر لاین (LDWS)، رادار پیشگیری از تصادف جلو به همراه امکان تشخیص موانع و ترمز اظراری، آخرین نسل گیربکس ZF ترکسن (TraXon) و ریتاردر هوشمند 5زمانه بهره‌مند است. همچنین استهلاک خودرو به طرز کاملا محسوسی کاهش یافته است.

دافران H7 شایان دیزل

مدیرعامل شرکت شایان دیزل، همچنین از برنامه‌های مفیدی برای صنعت حمل و نقل کشور خبر داده و امیدوار است که در سال 1401 و در راستای شعار «تولید، دانش بنیان و اشتغال‌زایی» با کمک نیروهای متخصص بومی‌کار و همچنین رفع موانع تولید و حمایت مسئولان امر، تیراژ تولید افزایش یابد و محصولاتی جدید و با کیفیت ارائه شود‌. 

گفتنی است شرکت شایان‌ دیزل صنعت پارس، یکی از شرکت‌های بزرگ تولیدکننده خودروهای سنگین است که در این حوزه بیش از نیم‌قرن تجربه دارد. این شرکت فعالیت رسمی خود را از سال 1395 آغاز کرد. کارخانه شایان‌دیزل در منطقه ویژه اقتصادی شهر شیراز قرار دارد.

فروش اقساطی دافران با وام یک میلیاردی

شرکت شایان دیزل، فروش نقدی کامیون دافران و همچنین پیش فروش کامیون دافران را ویژه خردادماه 1400 آغاز کرده است. در این مرحله از فروش شایان دیزل، قیمت کامیون دافران 2 میلیاردو 850 میلیون تومان است. البته مشتریان در صورت انتخاب روش فروش اقساطی شایان دیزل، می‌توانند از تسهیلاتی به مبلغ 1 میلیاردو 200 میلیون تومان بهره‌مند شوند. 

فروش اقساطی کامیون دافران شایان دیزل

در فروش جدید کامیون دافران H7، هم سود مشارکت و هم سود انصراف، معادل 10% تعیین شده است. جزییات کامل شرایط فروش شایان دیزل را از لینک زیر دریافت کنید:

»» شرایط فروش کامیون دافران (PDF) ««

قیمت جدید کامیون دافران اعلام شد

شرکت شایان دیزل، همزمان با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی مشهد، از تاریخ 6 آبان لغایت 10 آبان 1399، فروش نقدی کامیون دافران و همچنین پیش فروش اقساطی دافران را آغاز می‌کند. در این طرح، قیمت کامیون دافران با احتساب مالیات و هزینه شماره‌گذاری، معادل 2 میلیاردو 850 میلیون تومان خواهد بود.

شرایط فروش اقساطی کامیون دافران

شرکت شایان دیزل، همچنین وام 800 میلیون تومانی با نرخ سود 18% و بازپرداخت 36 الی 60 ماهه نیز برای متقاضیان واجد شرایط درنظر گرفته است. جزییات کامل شرایط فروش شایان دیزل را از لینک زیر دریافت کنید:

»» شرایط فروش کامیون دافران (PDF) ««

آغاز فروش کامیون دافران در ایران

عرضه کامیون کشنده دافران H7 با قیمت قطعی یک میلیاردو 970 میلیون تومان، به عنوان اولین محصول شرکت شایان دیزل، از شهریورماه 1399 در کشورمان آغاز شده است. مشتریان شرکت شایان دیزل، علاوه بر فروش فوری دافران، امکان انتخاب شرایط پیش فروش دافران را نیز دارند. البته در هر دو طرح فروش شایان دیزل، خودروها با موعد 90 روزه تحویل می‌گردند.

فروش کامیون دافران شایان دیزل
شرایط فروش کامیون دافران

در شرایط فروش شایان دیزل، سود مشارکت معادل 14% و سود انصراف نیز معادل 11% تعیین شده است. جزییات کامل شرایط فروش شایان دیزل را از لینک زیر دریافت کنید:

»» شرایط فروش کامیون دافران (PDF) ««

آرشیو
  • 22 خرداد 1400 شرایط فروش کامیون دافران
    PDF
  • 06 آبان 1399 فروش نقدی و اقساطی دافران
    PDF
  • 06 شهریور 1399 اولین فروش کامیون دافران
    PDF

نویسنده : مریم سادات نوری

عکاس : قیمت دافران و شرایط فروش شایان دیزل 1401

منبع : shayandiesel.com

برای اطلاع از شرایط فروش، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین شرایط فروش پس از اعلام خودروسازها، از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید