معرفی ب‌ام‌و i3 مدل 2022

به نظر می‌­رسد که انتشار تصاویر ب‌ام‌و i3 در طی چند روز گذشته، امری اتفاقی نبوده چراکه خودروساز آلمانی اعلام نموده است، که قصد دارد این سدان برقی را به صورت انحصاری در چین تولید کرده و به فروش برساند.

شعاع حرکتی i3 eDrive35L با مجموعه باتری 66.1 کیلووات ساعت و براساس استاندارد CLTC چین، برابر با 526 کیلومتر اعلام شده استتقریباً تمام تحولاتی که روی نسل جدید ب‌ام‌و سری 3 اعمال شده، در i3 هم قابل مشاهده است، اما مهمترین نکته درباره ب‌ام‌و i3 این است که با نخستین سری 3 برقی در طول تاریخ مواجه هستیم.

این محصول که با نام i3 eDrive35L رونمایی شده، به جدیدترین نسل از سیستم انتقال قدرت ب‌ام‌و مجهز شده، که در مدل‌های iX3 , i4 و iX نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

حداکثر قدرت و گشتاور ب‌ام‌و i3 eDrive35L به ترتیب 281 اسب‌­بخار و 400 نیوتن‌متر اعلام شده است، که شتاب صفر تا صد 6.2 ثانیه را برای این خودرو به همراه خواهد داشت.

سدان برقی ب‌ام‌و i3 مدل 2022

شعاع حرکتی i3 eDrive35L با مجموعه باتری 66.1 کیلووات ساعت و براساس استاندارد CLTC چین، برابر با 526 کیلومتر اعلام شده است، که تاحدی خوش‌بینانه است. باتری این خودرو از شارژ سریع تا 95 کیلووات پشتیبانی کرده است، که ظرف 35 دقیقه، ذخیره باتری را از 10 به 80 درصد افزایش می‌­دهد.

خودروساز آلمانی اعلام نموده، که سیستم تعلیق ب‌ام‌و i3 را برای معابر چین مناسب‌­سازی کرده است.

سدان برقی ب‌ام‌و i3 مدل 2022

با توجه به تصاویری که از کابین ب‌ام‌و i3 منتشر شده است، شاهد طرحی جدید و متصل برای نمایشگر پشت فرمان و اطلاعات سرگرمی هستیم.  علاوه‌براین ب‌ام‌و از نصب جدیدترین نسل رابط کاربری اطلاعات سرگرمی و همچنین کلید دیجیتال برای i3 خبر داده است.

ظرفیت صندوق بار این خودرو 410 لیتر اعلام شده است، که نسبت به همتای بنزین‌­سوز، 70 واحد کاهش نشان می­‌دهد.

فرآیند ساخت این سدان برقی در تاسیسات برلیانس در چین انجام خواهد شد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید