برنامه سرویس و نگهداری مخصوص برای خودروهای بوگاتی

مهندسی پیچیده، یکی از ویژگی‌­های مهم محصولات بوگاتی به شمار می‌آید. پیشرانه 8 لیتری 16 سیلندر نصب شده در محصولات این شرکت به 4 توربوشارژر مجهز است و قدرتی بیش از هزار اسب بخار تولید می‌­کند که رقمی اعجاب‌انگیز است.

بوگاتی با ترتیب دادن این برنامه سرویس و نگهداری قصد دارد علاوه بر افزایش رضایت خاطر مشتریان فعلی، نظر خریداران برندهای رقیب را نیز به سوی خود جلب نماید.چنین پیشرانه­‌ای مطمئناً به سرویس و نگهداری خاصی نیازمند خواهد داشت، به همین دلیل خودروساز فرانسوی اقدام به تدارک برنامه Bugatti Passeport Tranquillité نموده تا خیال مشتریان را از عملکرد صحیح خودرویشان آسوده سازد.

براساس نیاز مشتری، این برنامه سرویس و نگهداری می­‌تواند در مدت 2 یا 4 سال انجام شود اما صرف نظر از این‌که کدام یک از این دو سفارش داده شود، هرکدام شامل انجام یک سرویس جامع سالیانه توسط تکنسین فنی بوگاتی خواهد بود. علاوه بر سرویس فنی، این برنامه شامل سرویس جاده‌­ای و مجموعه قطعات با برند بوگاتی نیز خواهد بود.

مسئولان شرکت بوگاتی از این مسئله آگاه هستند که محصولات این برند به صورت مداوم مورد استفاده مالکان قرار نمی­‌گیرد، همچون بسیاری از نمونه‌های مدل ویرون که اکنون در پارکینگ مجموعه‌داران حضور دارند. در برنامه جدید سرویس و نگهداری از خودروهای بوگاتی به این دسته از خودروها نیز توجه شده تا از صحت عملکرد فنی و عمر قطعات آن‌ها اطمینان حاصل شود.

برنامه سرویس و نگهداری مخصوص برای خودروهای بوگاتی

آقای Trevor Hodgson-Phillips که ریاست تجارت جهانی شرکت خودروسازی بوگاتی را برعهده دارد، برنامه Bugatti Passeport Tranquillité را عاملی برای فراهم نمودن اطمینان خاطر مالکان مدل‌های ویرون و شیرون از حفظ و نگهداری سلامت خودرویشان دانسته است.

اگر موارد عنوان شده برای مالک بوگاتی کافی به نظر نرسد، خودروساز فرانسوی امکان امداد جاده­‌ای را نیز فراهم کرده است. در صورت بروز هرگونه ایراد فنی در خودروهای این برند، تنها یک تماس از سوی مالک کافی است تا خودروی موردنظر به نزدیک‌ترین محل سرویس منتقل شود.

به نظر می‌­رسد بوگاتی با ترتیب دادن این برنامه سرویس و نگهداری قصد دارد علاوه بر افزایش رضایت خاطر مشتریان فعلی، نظر خریداران برندهای رقیب را نیز به سوی خود جلب نماید.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com