اس دبلیو ام G01F با پکیج جدید

خریداران چینی اس‌دبلیوام (SWM) هم‌اکنون امکان خریداری نسخه خاصی از کراس‌اور G01F را دارند؛ این نخستین‌بار در سه سال اخیر است که SWM پکیجی مختص G01F را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد.

در پکیج آیرون‌من، فقط شاهد تغییر رنگ‌بندی در برخی جزییات ظاهری G01F هستیم.اس‌دبلیوام G01 در سال 2018 معرفی شد و نسخه اسپرت آن، یعنی اس‌دبلیوام G01F نیز اندکی بعد، به بازار آمد. اما برای سال 2021 این مشتریان این خودرو می‌توانند پکیج جدیدی با نام Iron Man را سفارش دهند.

SWM در این پکیج، بیشترین بهره را از تضاد رنگ‌های مشکی و قرمز برده است؛ ورودی‌های هوا در طرفین سپر جلو که با حروف F تزئین شده‌اند، حالا به رنگ قرمز درآمده‌اند. همچنین رکاب‌های جانبی، دستگیره درها و اسپویلر سقفی نیز همگی قرمز شده‌اند. برای تمایز هرچه بیشتر این پکیج با نسخه استاندارد G01F، رینگ‌ها نیز به رنگ مشکی براق درآمده‌اند.

در نمای کابین، همچنان تناسب رنگ‌های قرمز و مشکی، به چشم می‌خورد و روکش چرم صندلی‌ها و همچنین قاب اطراف دریچه‌های تهویه روی داشبورد، به رنگ قرمز هستند.

از آنجایی که پکیج «آیرون من» صرفا برای تغییرات ظاهری است، پس دیگر نباید منتظر تغییری در مشخصات فنی خودرو باشیم. بنابراین همان موتور SWD15T در سینه این نسخه از G01F می‌تپد؛ موتوری با حجم 1.5 لیتر که به کمک توربوشارژ، حداکثر تا 156 اسب بخار به همراه 230 نیوتن متر را تحویل‌تان می‌دهد.

قیمت G01F آیرون‌من با گیربکس دستی معادل 96 هزار یوآن یا تقریبا 15 هزار دلار است. درحالیکه با گیربکس اتومات، حدود 106 تا 126 هزار یوآن یا معادل 16 تا 19 هزار دلار، قیمت دارد.

نویسنده : مرتضی برجسته

منبع : باما