تیونینگ مک‌لارن 720S توسط منصوری

شرکت تیونینگ منصوری، با رنگ‌ها و طرح‌های شلوغ و چشمگیر، شناخته شده است. اما این بدان معنا نیست که به طور کلی، مخالف اصلاحات جزئی و کارهای ظریف باشد.

قطعات بدنه به رنگ مشکی درآمده و اکثرشان با فیبرکربن ساخته شده‌اند.یکی از جدیدترین پروژه‌های منصوری، برپایه مک‌لارن 720S است؛ همه جای این سوپراسپرت، رنگ مشکی به چشم می‌خورد و اگر Bruce Wayne تصمیم بگیرد آخر هفته خود را به بریتانیا برود، این بهترین انتخاب است.

اطلاعاتی درباره‌ پیشرانه ذکر نشده؛ اما می‌توان فرض کرد که پیشرانه آن از مک‌لارن 720S First Edition (که در نمایشگاه خودرو ژنو 2018 ارائه شد) گرفته شده است. منصوری در آن خودرو، از پیشرانه 4 لیتری V8 توئین‌توربو، قدرت 755 اسب‌بخاری و گشتاور 780 نیوتن‌متری را استخراج کرد.

ظاهر 720S منصوری شامل سپرهای سبک‌وزن عقب و جلو، دیفیوزر عقب با چراغ ترمز OEM پیوسته، رکاب‌های جانبی، در و گلگیر عقب، کاپوت و گلگیرهای جلوی ارتقا یافته، بال عقب، محفظه آینه جانبی و ... است‌. تمامی قطعات به رنگ مشکی درآمده و اکثرشان با فیبرکربن ساخته شده‌اند.

تیونینگ مک‌لارن 720S توسط منصوری

در داخل خودرو بیش‌تر تغییرات، شخصی‌سازی می‌شوند و علاقمندان می‌توانند میان ترکیب چرم و چوب، چرم و فیبرکربن و یا دو چرم، انتخاب کنند. این قسمت‌ها شامل پدال‌ها، کفپوش‌ها، روکش صندوق عقب، فرمان، صندلی‌ها و شیفترها، می‌شوند.

مانند بسیاری از اعضای خانواده منصوری‌ها، قیمت این مک‌لارن 720S تمام مشکی نیز اعلام نشده است. می‌توانید در این باره، مستقیما با منصوری تماس بگیرید؛ اما با توجه به حجم بالای فیبرکربن به کار رفته، انتظار قیمت‌های پایین را نداشته باشید.

مترجم : مریم سادات نوری

منبع : motor1.com