همکاری بوگاتی با ژیلت

با شنیدن نام بوگاتی معمولاً دو مفهوم سریع به ذهن متبادر می­‌شود: نخست خودروهای لوکس و بسیار گران‌قیمت و دوم ثبت رکورد سرعت توسط محصولات این برند فرانسوی. اما حقیقت این است که بوگاتی خود را به تولید خودروهای سریع السیر که از قدرت خرید بخش اعظم جامعه خارج هستند، محدود نکرده است.

دسته این تیغ از ترکیب آلومینیوم-زینک ساخته شده و فرم دایره‌ای روی آن شکل گرفته که می‌­تواند یادآور بوگاتی شیرون پوراسپرت باشدمدتی پیش شاهد معرفی یک ساعت هوشمند با برند بوگاتی بودیم که هرچند قیمت کمتری نسبت به خودروهای این شرکت داشته ولی در نوع خود بسیار گران‌قیمت محسوب می­‌شود.

اما اگر به دنبال محصولی باشید که در عین مزین بودن به برند بوگاتی قیمت بسیار کمی هم داشته باشد، بد نیست نگاهی به محصول جدید GilletteLabs یا همان ژیلت بیندازید که نامی آشنا در تولید محصولات آرایشی-بهداشتی به شمار می­‌آید.

براساس خبری که در اختیار رسانه­‌ها قرار گرفته، این دو شرکت از برنامه خود برای آفرینش تجربه‌­ای تازه برای مشتریان خبر داده‌­اند.

حال نشان بوگاتی روی یکی از جالب ترین محصولات ژیلت یعنی تیغ خودتراش با قابلیت گرم شدن تیغه قرار گرفته است. این محصول که نخستین بار در سال 2018 معرفی شد، توسط مجله تایم به عنوان یکی از هوشمندانه‌­ترین اختراعات آن سال لقب گرفت.

خودتراش با تیغه گرم‌شونده بوگاتی در همکاری با ژیلت

در نسخه جدید دسته این تیغ از ترکیب آلومینیوم-زینک ساخته شده و فرم دایره‌ای روی آن شکل گرفته که می‌­تواند یادآور بوگاتی شیرون پوراسپرت باشد. دو تیغه زاپاس، پایه شارژر بی‌سیم و روکش تمیزکننده، لوازم جانبی اضافه‌­ای است که برای این محصول درنظر گرفته شده.

یکی از مدیران شرکت ژیلت یعنی آقای Gary Coombe با اشاره به تجربه خاص رانندگی با محصولات بوگاتی، خودتراش با تیغه گرم‌شونده را هم باعث ایجاد تجربه‌­ای بی­‌همتا برای کاربر آن دانسته است.

بوگاتی فعلاً از اعلام قیمت محصول مشترک خود با ژیلت خودداری کرده است، اما نسخه عادی خودتراش با تیغه گرم‌شونده با قیمت 200 دلار به فروش می­‌رسد. بنابراین می­‌توان انتظار داشت که با نرخ بسیار بالاتری برای نسخه مزین به نشان بوگاتی روبرو شویم.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com