معرفی نسخه‌ای ویژه از جگوار E-Pace

همکاری دو برند هموطن برای ایجاد یک پروژه مشترک، امری بسیار خوشایند است. این اتفاق اکنون برای دو برند اهل بریتانیا به وقوع پیوسته؛ جگوار که در سال 1935 تاسیس شده و برند فعال در عرصه مد یعنی باراکوتا (Baracuta) که از سال 1937 در منچستر شروع به کار کرده است.

همکاری جگوار و باراکوتا به ساخت یک نمونه خاص از جگوار ایی-پِیس P300e پلاگین هیبرید منجر شده است.نتیجه تجمیع ایده­‌های طراحان این دو برند بریتانیایی، به ساخت یک نمونه خاص از جگوار ایی-پِیس (E-Pace) P300e پلاگین هیبرید و همچنین یک ژاکت G9 با نشان جگوار منجر شده است. البته همکاری این دو برند در همین نقطه ختم نشده، بلکه آن‌ها قصد دارند در زمینه‌­های وسیع‌تری از مد، هنر و معماری در سطح اروپا همکاری داشته باشند.

بدنه جگوار E-Pace باراکوتا با رنگ سفارشی Neutro تزئین شده است، درحالی‌که در فضای کابین این خودرو شاهد روکش پارچه­‌ای با طرح شطرنجی هستیم که در پوشش داخلی ژاکت­‌های G9 باراکوتا مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روکش در پوشش داخلی درها، سقف و کفپوش‌­ها دیده می‌شود. غیر از این، نشان باراکوتا را می­‌توان در پشت­‌سری صندلی­‌ها، شیشه کوچک عقب و چراغ‌های خوشامدگویی مشاهده کرد.

نسخه‌ای ویژه از جگوار E-Pace در همکاری با شرکت باراکوتا

اما نشان جگوار روی آستین ژاکت باراکوتا حک شده است، ضمن­ این‌که نشان ویژه Jaguar x Baracuta هم در پوشش داخلی این لباس سبز رنگ به چشم می­‌خورد.

همکاری این دو برند به تولد The Next Classic Guide منجر شده است، که مجموعه­‌ای از چهره­‌های تاثیرگذار در شبکه‌­های اجتماعی، بلاگرها، هنرمندان و تولیدکنندگان محتوا را برای بازدید از مکان‌های فرهنگی بریتانیا و سایر کشورهای اروپا دعوت می­‌کند. این برنامه با هدف برقراری ارتباط میان مکان‌ها، مد و افراد تاثیرگذار روی نسل جدید انجام می­‌شود.

این برنامه در ماه اکتبر و از شهر لندن آغاز شده و با گذر از آلمان، اسپانیا، لهستان و اتریش، تا هفته مد میلان در فوریه 2022 ادامه خواهد داشت. اخبار و مطالب مربوط به این رویداد در پایگاه اینترنتی The Next Classic Guide منتشر می‌­شود.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com