معرفی دوج چارجر و چلنجر نسخه Jailbreak

شرکت دوج انواع روش‌‌ها برای جلب نظر مشتریان را به‌کار گرفته که یکی از آن‌ها، امکان سفارش ترکیب­‌های جدید رنگی برای نسخه SRT Hellcat Redeye Widebody از دو محصول خود یعنی چارجر و چلنجر است.

این سری جدید که تحت نام Jailbreak معرفی شده، دست مشتریان را برای سفارش رنگ این خودروها کاملاً باز گذاشته است.این سری جدید که تحت نام Jailbreak (فرار از زندان!) معرفی شده، دست مشتریان را برای سفارش رنگ این خودروها کاملاً باز گذاشته ضمن­ این‌که لوگوی Jailbreak هم روی صفحه نشان­‌دهنده­‌ها به چشم می‌­خورد. اما مهمترین تغییر را می‌­توان در زیر کاپوت یافت، جایی که خروجی پیشرانه به لطف تنظیم مجدد با 10 واحد افزایش به 807 اسب‌­بخار افزایش یافته است.

در چلنجر SRT، هفت رنگ برای تزئین صندلی­‌ها، نوارهای روی بدنه و رینگ‌ها پیشنهاد شده، درحالی‌که شش رنگ کالیپر ترمز و 5 رنگ هم برای تزئین لوگوهای روی بدنه ارائه شده است.

دوج چلنجر نسخه Jailbreak

وضعیت شخصی‌­سازی چارجر با چلنجر مشابه است، با این تفاوت که در این مدل هفت رنگ برای رینگ‌ها، شش رنگ برای نوار روی بدنه قابل سفارش خواهد بود. در این مدل حتی امکان سفارش رنگ‌های متفاوت برای فرمان، کمربند ایمنی و کفپوش‌­ها نیز وجود دارد.

در این مدل‌ها، قفل برخی آپشن‌های خاص شکسته شده که می‌­توان چرم خاکستری لاگونا Hammerhead برای روکش صندلی­‌ها، انواع چرم و آلکانترا برای روکش فرمان و کالیپر ترمزهای زرد و آبی را به عنوان مثال نام برد.

روکش کروم در باک و اجزای فیبرکربنی بدنه برای چلنجر موجود شده است، درحالی‌که مشتریان چارجر نیز می­‌توانند روکش نیکل مشکی برای خروجی‌­های اگزوز و نوارهای وینیل روی سقف، کاپوت و در صندوق عقب را سفارش دهند.

دوج چارجر نسخه Jailbreak

رینگ‌های 20 اینچی در دو طرح متفاوت به رنگ کربنی براق یا خاکستری مات در زیر بدنه این دو خودرو نصب می­‌شود.

البته خودروساز آمریکایی برای جلوگیری از سردرگمی مشتریان این دو مدل، اقدام به معرفی دو پکیج Old School و Brass Funky کرده است. بدنه چلنجر Old School با رنگ سبز F8 و رینگ‌های کربن براق به همراه اجزای کروم روی بدنه معرفی شده، درحالیکه چارجر Brass Funky نیز با بسیاری موارد سفارشی از جمله رنگHellraisin  برای پوشش بدنه همراه شده است.

پذیرش سفارش برای این مدل‌ها از اواخر سال جاری آغاز خواهد شد، ولی درباره قیمت این پکیج جدید فعلاً خبری منتشر نشده است.

قیمت نسخهSRT Hellcat Redeye Widebody  از دوج چلنجر چلنجر و چارجر در حالت استاندارد به ترتیب 79,456 و 81,953 دلار است.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com