بنلی VZ مدل 2022 معرفی شد

سال آینده میلادی برای دوست‌داران برند Benelli با عرضه نسخه جدید اسکوتر VZ125i ویرایش ویژه همراه خواهد شد.

بنلی قصد دارد اسکوتر جدید خود را برای رقابت با مدل‌های اقتصادی راهی میدان کند. شرکت تلاش کرده در نسخه جدید نسبت به آنچه پیش‌تر در سال 2018 رونمایی کرده بود، تغییرات بصری بیشتری را اعمال کند. گزینه‌های رنگی جدیدی روی VZ مدل 2022 دیده می‌شود که شامل زرد، قرمز، قهوه‌ای و آبی روشن می‌شود. بنلی قصد دارد اسکوتر جدید خود را برای رقابت با مدل‌های اقتصادی راهی میدان کند.

در بخش پیشرانه شاهد یک قلب ساده 124 سی‌سی تک میل‌سوپاپه هواخنک هستیم که 8.4 اسب‌بخار قدرت را در 7500 دور در دقیقه و 9.2 نیوتن‌متر گشتاور در 6000 دور در دقیقه تولید می‌کند. سیستم سوخت‌رسانی نیز با فناوری EFI توسعه یافته است.

بنلی VZ مدل 2022

بین دو مدل 2018 و 2022 هیچ تفاوت فنی دیده نمی‌شود. با این حال، از نظر ظاهری حالا چراغ‌های مدل جدید شامل لامپ‌های پرنور LED (اصلی و نور روز) می‌شود. روی کنسول نمایشگر LCD رنگی برای نمایش اطلاعاتی از جمله سرعت‌سنج و سطح سوخت دیده می‌شود.

در بخش سیستم تعلیق بنلی سراغ بازوهای چنگالی و تلسکوپی از برند Kayaba رفته است. استفاده از ترمزهای دیسکی و رینگ‌های 14 اینچی نشان می‌دهد که VZ در سطحی بالاتر از یک موتورسیکلت اقتصادی قرار گرفته است.

بنلی VZ مدل 2022

از دیگر امکانات این اسکوتر می‌توان به پورت USB در زیر صندلی، قلاب برای آویختن وسایل، محفظ برای قرارگیری تلفن همراه و پاوربانک اشاره کرد.

بنلی VZ125i وزنی حدود 97 کیلوگرم دارد. ارتفاع زین از سطح زمین 735 میلی‌متر و ظرفیت باک آن 4.9 لیتر است.

بنلی فوق اولین حضورش را در بازار آمریکا با قیمت پایه 1400 دلار تجربه خواهد کرد. شرکت این محصول را 2 سال تا 20 هزار کیلومتر گارانتی کرده است.

جدیدترین اخبار موتورسیکلت را باما دنبال کنید.

مترجم : نیما حدادی

منبع : paultan.org