بروزرسانی فولکس‌واگن ID.4

فولکس‌‌واگن ID.4 یکی از محصولاتی است که جدیت خودروساز آلمانی برای ورود به عرضه خودروهای برقی را به نمایش گذاشته است. نسخه­‌های متنوعی از این محصول عرضه شده و نام آن را در میان خودروهای برتر سال 2020 مشاهده کردیم، اما مهم‌تر از همه این‌که فولکس‌واگن ID.4 توانست عنوان خودروی برتر سال 2021 را به دست آورد.

ولکس‌واگن تغییرات ID.4 برای مدل‌های 2022 و 2023 را اعلام کرده که قیمت، تغییرات نرم‌­افزار و سخت‌افزار و تحولات کابین این خودرو را شامل می‌­شود.با وجود تمام مزایای این خودرو، شرکت سازنده به این نتیجه رسیده که محصول جوانی همچون ID.4 هم نیازمند بروزرسانی است. براساس اطلاعاتی که کار اند درایور کسب کرده، فولکس‌واگن تغییرات ID.4 برای مدل‌های 2022 و 2023 را اعلام کرده که قیمت، تغییرات نرم‌­افزار و سخت‌افزار و تحولات کابین این خودرو را شامل می‌­شود.

باتری فولکس‌واگن ID.4 مدل 2022 از جریان 135 کیلووات پشتیبانی کرده و شعاع حرکتی این خودرو افزایش خواهد یافت، هرچند که اعداد دقیق فعلاً اعلام نشده است.

قیمت تمامی تریم‌ها نیز 765 دلار افزایش یافته تا قیمت فولکس‌واگن ID.4 اکنون در بازه 41,995 تا 50,135 دلار قرار گیرد.

فولکس‌واگن ID.4

خودروساز آلمانی از ارائه بروزرسانی نرم‌­افزاری برای عملکرد اتوهولد و سامانه شارژر این خودرو در اواخر سال جاری خبر داده است، که این مورد دومی، سازگاری بیشتر شارژ باتری ID.4 با ایستگاه‌­های عمومی آمریکا را به همراه دارد.

اما مهمترین تحول فولکس‌واگن ID.4 برای مدل 2023 به محل مونتاژ این خودرو ارتباط دارد، چراکه نمونه­‌های حاضر در بازار ایالات متحده از سه ماهه سوم سال 2022 از تاسیسات واقع در ایالت تنسی تامین خواهد شد.

فولکس‌واگن ID.4

فولکس‌واگن همچنین از تغییر تامین‌کننده باتری و همچنین طراحی جدید برای کنسول میانی ID.4 بازار آمریکا در مدل 2023 خبر داده، ضمن ­این‌که براساس اعلام مدیرعامل این شرکت در آمریکا، یک تریم ارزان‌قیمت از این خودرو هم در دست تدارک است.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید