شورولت بلیزر 2023
شورولت بلیزر 2023
شورولت بلیزر 2023
شورولت بلیزر 2023

معرفی شورولت بلیزر 2023

مدیرعامل شرکت جنرال‌موتورز، ماری بارا، در ابتدای سال 2022 اعلام کرد که شورولت بلیزر الکتریکی به زودی عرضه خواهد شد. احتمالاً این خبر هدف دوگانه‌ای داشته و حواس‌ها را از نسخه فیس‌لیفت مدل استاندارد، که اخیراً برای سال 2023 معرفی شده، منحرف می‌کند.

در بخش فنی همه‌ چیز ثابت باقی مانده است و پیشرانه‌های 2 لیتری توربوشارژ یا V6 با حجم 3.6 لیتر قابل انتخاب هستند.شورولت بلیزر 2023 نمای جلوی به‌روزی دارد؛ دریچه‌های گوشه‌ای آن بازطراحی شده و جلوپنجره مشبک آن جدید است. یک نوار مشکی باریک، جلوپنجره و دریچه‌ها را به هم متصل می‌کند. چراغ‌های LED جلو با حفظ شکل قبلی، به روز شده‌اند‌. چراغ‌های عقب نیز هنوز همان طراحی قبلی را دارند، اما به روز شده‌اند و عناصر Y شکل حذف گردیده‌اند.

رینگ‌های جدید در ابعاد 18، 20 و 21 اینچ ارائه شده‌اند. رنگ‌های آبی Fountain، خاکستری Sterling متالیک، مسی Copper و قرمز Radiant به رنگ‌های قابل انتخاب برای بدنه خودرو اضافه شده‌اند.

شورولت بلیزر 2023

داخل کابین، حس مدل قبلی را منتقل می‌کند و دکمه‌های کنترلی در جای خود باقی مانده‌اند؛ اما یک صفحه‌نمایش لمسی 10 اینچی در میان داشبورد به چشم می‌خورد، که نسبت به نمایشگر 8 اینچی قبلی، بزرگ‌تر است. قابلیت Nightshift Blue در نسخه‌های RS و شارژر بی‌سیم در تمامی نسخه‌ها در دسترس است.

شورولت بلیزر 2023

در بخش فنی همه‌ چیز ثابت باقی مانده است؛ نیروی مورد نیاز از یک پیشرانه 2 لیتری توربوشارژ تامین می‌شود و 228 اسب‌بخار قدرت به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود. البته سیستم تمام چرخ محرک (AWD) برای تمامی نسخه‌های بلیزر در دسترس است. پیشرانه قوی‌تر V6 با حجم 3.6 لیتر، می‌تواند 308 اسب‌بخار قدرت تولید کند. برای تمامی نسخه‌های بلیزر، یک گیربکس 9 سرعته اتوماتیک در نظر گرفته شده است.

بلیزر جدید از تابستان سال 2022 به فروش می‌رسد و قیمت نهایی آن نزدیک به تاریخ عرضه مشخص خواهد شد‌.

مترجم : مریم سادات نوری

منبع : motor1.com