فورد ماستنگ 1967 با پیشرانه الکتریکی

شاید برای طرفداران خودروهای عضلانی سخت باشد، اما باید فورد ماستنگ تمام الکتریکی را بپذیریم.

قلب تپنده آن با یک سیستم الکتریکی جایگزین شده که 536 اسب‌بخار قدرت و حداکثر 1500 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند.شرکتی در لندن با نام Charge Cars، نسخه الکتریکی ماستنگ را ارائه کرده است. رئیس این استودیو، Mark Roberts، درباره پروژه می‌گوید که یک ماستنگ کاملاً جدید است. فقط 499 نمونه از این خودرو تولید خواهد شد، که قیمت اولیه هر کدام معادل 450 هزار دلار است. البته برای اضافه کردن آپشن‌ها و موارد جانبی دیگر، باید مبلغ بیش‌تری را پرداخت.

این پروژه را نمی‌توان یک بازسازی نامید؛ زیرا همه چیز از ابتدا ساخته شده، در واقع براساس بدنه ماستنگ فست‌بک 1967 (با مجوز رسمی) شکل گرفته است. اما قلب تپنده آن با یک سیستم الکتریکی جایگزین شده که 536 اسب‌بخار قدرت و حداکثر 1500 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. این نیرو به تمامی چرخ‌ها منتقل می‌شود و احتمالاً هر محور، یک موتور الکتریکی دارد و به خودرو کمک می‌کند تا در مدت زمان 3.9 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر‌ برساعت برسد. هر دو نمای داخلی و خارجی، روح ماستنگ اصلی را حفظ کرده کرده‌اند، اما در عین حال، از قطعات پیشرفته ساخته شده‌اند.

فورد ماستنگ 1967 با پیشرانه الکتریکی

یک بسته باتری 62 کیلووات‌ساعتی، انرژی الکتریکی را برای موتورها ذخیره می‌کند و شرکت Charge Cars فاصله بین هر دو بار شارژ کردن را حدود 322 کیلومتر تخمین می‌زند. شارژ سریع 50 کیلوواتی DC، یکی از گزینه‌های شارژ است که در زمان کم‌تر از یک ساعت، شارژ را از 20 به 80 درصد می‌رساند.

این شرکت، هر نسخه از این خودرو را با دست می‌سازد. تمامی مشتریان می‌توانند خودرو خود را شخصی‌سازی کنند تا خلاقیت و شخصیت خود را در جزئیات نمایان کنند.

مترجم : مریم سادات نوری

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید