معرفی فورد F-150 رَتلِر 2023

فورد از عطش بازار خودرو نسبت به خودروهای پیکاپ و شاسی­‌بلند و همچنین میزان محبوبیت مدل F-150 کاملاً اطلاع دارد، بنابراین به عرضه نسخه‌­های جدید از این خودرو ادامه می‌­دهد.

F-150 رَتلِر، ایده فورد برای جلب نظر مشتریان علاقمند به بیراهه‌نوردی است، که بودجه زیادی هم در اختیار ندارند.غیر از تریم‌های آفرودی رپتور و ترمور که قیمت نسبتا بالایی دارند، اکنون نسخه رَتلِر از این خودرو با مدل 2023 معرفی شده است.

رَتلِر براساس تریم پایه XL از فورد F-150 شکل گرفته است، ولی برخی تجهیزات مناسب بیراهه‌نوردی همچون زیرسپری، قفل دیفرانسیل الکترونیکی عقب، کمک‌فنرهای آفرودی، سامانه فرود از سراشیبی و تایرهای چهار فصل نیز به آن اضافه شده است.

با ورود به فضای کابین فورد F-150 رَتلِر، با برخی جزئیات و همچنین دوخت روکش‌ها به رنگ برنزی مواجه خواهید شد.

فورد F-150 رَتلِر 2023

قیمت فورد F-150 رَتلِر هنوز اعلام نشده است، اما با توجه به قیمت 29,990 دلاری تریم XL و همچنین نرخ برخی تجهیزات اضافه این خودرو، می­‌توان انتظار داشت که با رقمی کمتر از 40 هزار دلار روبرو شویم. قیمت فورد F-150 رَتلِر ظرف چند ماه آینده اعلام خواهد شد، چراکه خودروساز آمریکایی قصد دارد فروش این محصول را از اواخر سال جاری آغاز نماید.

درهرحال، به نظر می­‌رسد ایده فورد برای جلب نظر مشتریان علاقمند به بیراهه‌نوردی که بودجه زیادی هم در اختیار ندارند، نتیجه موفقیت‌آمیزی در پی داشته باشد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید