معرفی رووی RX9

شرکت رووی به عنوان یکی از زیرمجموعه­‌های گروه سایک، یک شاسی­‌بلند هفت نفره به نام RX9 را به عنوان محصول پرچمدار خود معرفی کرده است. قرار است این خودرو در جایگاهی بالاتر از مدل قدیمی RX8 جای بگیرد.

انتظار داریم که قیمت رووی RX9 در محدوده 180 هزار یوان یا 28 هزار دلار تعیین شود، که تاحدی گران‌تر از قیمت 25,500 دلاری مدل RX8 است.به لطف خطوط تیز و حجم‌­های برآمده روی بدنه، هویت RX9 به عنوان محصولی از شرکت رووی قابل تشخیص است. دستگیره‌­های مخفی­‌شونده و نصب چراغ اصلی در کنار مسیر جریان هوا در سپر جلو، از نکات قابل توجه در طراحی این خودروست. فرم دو بخشی باله عقب که چراغ‌های ترمز را نیز بر روی خود جای داده، جلب توجه می­‌کند.

ابعاد بدنه رووی RX9 در طول، عرض، ارتفاع و فاصله بین محورها به ترتیب 4.983، 1.967، 1.786 و 2.915 متر اعلام شده است، که به جزء ارتفاع، در تمام موارد بزرگتر از RX8 به نظر می‌­رسد.

رووی RX9 به پیشرانه 2 لیتری 4 سیلندر توربوشارژ به قدرت 234 اسب‌­بخار مجهز شده، که 10 واحد قوی­‌تر از پیشرانه RX8 است. نیروی پیشرانه از طریق جعبه‌دنده 8 سرعته اتوماتیک به محور جلو یا هر دو محور منتقل شده است و حداکثر سرعت نیز 200 کیلومتر برساعت خواهد بود.

Roewe RX9 - رووی RX9 شاسی‌بلند هفت نفره

در تصاویر مخفیانه که از کابین این خودرو منتشر شده، نمایشگرهای به هم پیوسته، ردیفی از دکمه­‌ها در مرکز داشبورد و فرمان سه شاخه با فرم D کات قابل تشخیص است.

انتظار داریم که قیمت رووی RX9 در محدوده 180 هزار یوان یا 28 هزار دلار تعیین شود، که تاحدی گران‌تر از قیمت 25,500 دلاری مدل RX8 است.

رووی RX9 در سه ماهه سوم سال 2022 وارد بازار چین خواهد شد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : carnewschina.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید