نسخه جدید M2 زیر پوشش استتاری

تصاویر جدید ب‌ام‌و M2 زیر پوشش استتاری به‌خوبی بال عقب بزرگ روی صندوق این خودرو را نشان می‌دهد. استفاده از رینگ‌های برنزی زاویه‌دار دوپره نیز حکایت از یک اسپرت زیبا دارند.

در بخش مشخصات فنی به نظر باید منتظر دیدن پیشرانه‌ای 6 سیلندر به حجم 3 لیتر و مجهز به توئین توربو باشیم، که حدود 450 اسب‌بخار قدرت تولید خواهد کرد.اگرچه جزئیات اصلی زیر پوشش استتاری پنهان شده ولی با این حال تصاویر منتشر شده، به‌خوبی تناسب نسخه جدید را نشان می‌دهد. بینی خودرو کشیده و قوس بیشتری در قسمت کاپوت دیده می‌شود. رکاب‌های جانبی برجسته و گلگیر عقب نیز کمی عضلانی شده است. ب‌ام‌و دو نسخه M2 را با دو ترکیب اگزوز تست کرد. یکی دو اگزوز دایره‌ای در اطراف و دیگری دو اگزوز دوبل ذوزنقه‌ای در هر طرف.

در بخش مشخصات فنی به نظر باید منتظر دیدن پیشرانه S58 ب‌ام‌و باشیم، پیشرانه‌ای 6 سیلندر با آرایش خطی، به حجم 3 لیتر و مجهز به توئین توربو که حدود 450 اسب‌بخار قدرت تولید خواهد کرد. در مورد عرضه گیربکس دستی هنوز مطمئن نیستیم.

ب‌ام‌و پیش‌تر قول رونمایی از یک M جدید را در جشنواره سرعت گودوود داده بود. با توجه به تیزرهای منتشر شده، می‌توان احتمال داد که این همان M2 باشد.

مترجم : نیما حدادی

منبع : motor1.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید