معرفی شورولت بولت EUV نسخه Redline Edition

براساس بیانیه رسمی که توسط شورولت منتشر شده، نسخه Redline Edition از شورولت بولت EUV با مدل 2023 وارد بازار خواهد شد. براساس تصاویری که توسط خودروساز آمریکایی انتشار یافته، طراحی ظاهری و داخلی این نسخه از بولت EUV به گونه­‌ای تغییر یافته که آن را از سایر تریم‌ها متمایز سازد.

نسخه Redline Edition از شورولت بولت EUV هم تنها در ایالات متحده، کانادا و کره‌‌جنوبی به فروش می­‌رسد.پس از فراخوانی که برای تعویض باتری­‌های بولت برقی و EUV انجام شد، تولید این مدل‌ها مجدداً آغاز شده است.

نسخه Redline Edition از شورولت بولت EUV به رینگ‌های 17 اینچی آلومینیومی مشکی براق با جزئیات قرمز، نشان قرمز و مشکی Bolt EUV در عقب بدنه، جزئیات قرمز روی آینه­‌های جانبی و روکش چرم مشکی مزین شده است.

شورولت درباره تغییرات احتمالی در مشخصات فنی نسخه Redline Edition سخنی به میان نیاورده است و از قیمت این خودرو نیز اطلاعی در دسترس نیست.

شوروت بولت EUV نسخه Redline Edition

شورولت از ارائه تسهیلات جدید برای هر دو نسخه بولت برقی خبر داده بدین صورت که با پرداخت پیش پرداخت 4500 دلار، می‌­توانید بولت برقی و EUV را به منزل ببرید. اقساط ماهیانه این خودروها نیز به ترتیب 269 و 289 دلار تعیین شده است. البته انتظار داریم که قیمت نسخه Redline Edition کمی بالاتر از مدل استاندارد تعیین شود.

براساس اعلام جنرال موتورز، تولید بولت برقی و EUV مدل 2023 از تابستان 2022 آغاز خواهد شد. نسخه Redline Edition از شورولت بولت EUV هم تنها در ایالات متحده، کانادا و کره‌­جنوبی به فروش می­‌رسد. باید منتظر ماند و دید که مشتریان تا چه اندازه از این محصولات استقبال خواهند کرد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : insideevs.com