سوپراسپرت جدید پاگانی در راه است

اخیراً تصاویری از جدیدترین هایپرکار پاگانی به صورت جاسوسی منتشره شده است. این تصاویر یک نگاه کلی به خودرویی را نشان می‌دهند، که فعلاً با کد C10 شناخته می‌شود.

اگر برای پیشرانه V12 AMG پاگانی نگران هستید، باید بدانید که محفوظ است. البته میزان خروجی آن هنوز مشخص نیست.با اولین نگاه، یک طراحی محافظه‌کارانه به چشم می‌آید؛ البته این در مقایسه با پاگانی هوایرا و زوندا واست. آینه‌های جانبی، اگزوزهای چهارگانه در بخش میانی عقب خودرو و طرح‌های کروی شکل روی داشبورد، ثابت می‌کنند که این خودرو یک پاگانی است.

با نگاهی نزدیک‌تر و دقیق‌تر، ورودی‌های بزرگ هوا در گوشه‌ها نمایان می‌شوند. دماغه کوتاه پاگانی به همراه شیشه جلو شیب‌دار آن به خوبی قابل مشاهده است. احتمالاً دریچه‌هایی نیز روی کاپوت وجود دارند. یک محفظه پشت سقف دیده می‌شود، که هوا را به داخل موتور می‌رساند. البته ممکن است کاذب باشد. قسمت عقب مسطح و پهن بوده و شامل چراغ‌هایی است که به نظر کامل نمی‌رسند. یک دیفیوزر نیز در این بخش نظر گرفته شده است.

اگر برای پیشرانه V12 AMG پاگانی نگران هستید، باید بدانید که محفوظ است. البته میزان خروجی آن هنوز مشخص نیست. سال گذشته مدیر شرکت، آقای پاگانی اعلام کرد، که تاکید C10 بر عملکرد درون پیست است. بنابراین انتظار می‌رود که قدرت آن چیزی در حدود 800 اسب‌بخار باشد.

همه چیز در تاریخ 12 سپتامبر مشخص خواهد شد. پاگانی قبلا این تاریخ را تائید کرده و ورود C10 را با جشنی از هنر، موسیقی و ... در میلان ایتالیا همراه می‌کند.

مترجم : مریم سادات نوری

منبع : motor1.com