معرفی تریم Azure برای خودروهای بنتلی

شرکت بنتلی همواره به ساخت خودروهای لوکس شهرت داشته ولی از آنجا که جلب نظر مشتریان دائما به امری سخت­‌تر بدل می­‌شود، بنتلی اکنون تصمیم گرفته یک تریم جدید به نام اژر - Azure - را برای تمام محصولات خود ارائه کند.

صندلی‌­های جلو با راحتی بیشتر، 15 انتخاب جدید برای روکش‌های کابین، سامانه سواری پویا و روکش کروم روشن برای اجزای بدنه از مهمترین بخش‌های این تریم است.این مجموعه شامل صندلی‌­های جلو با راحتی بیشتر، قابلیت تنظیم برقی در 22 حالت، شش حالت ماساژ، کناره‌­های قابل تنظیم و تنظیم برقی کمربندها خواهد بود.

15 انتخاب جدید برای روکش‌های کابین اضافه شده است که همگی با دوخت متضاد همراه می­‌شود. دو تریم چوب  گردو Dark یا  Crown-Cut و همچنین چوب کوآ هم برای کابین این خودروها قابل سفارش خواهد بود. لوگوی B روی پدال‌ها، نورپردازی متفاوت، گرمکن فرمان، نمایشگر هداپ با قابلیت نمایش مسیریاب روی شیشه و سامانه دید در شب با قابلیت تشخیص عابرین پیاده، دوچرخه‌سوارها و حیوانات به یاری دوربین‌های اینفرارد، از دیگر امکانات موجود در تریم Azure از خودروهای بنتلی بشمار می‌آید.

تریم Azure برای خودروهای بنتلی

به منظور افزایش راحتی سرنشینان، سامانه «سواری پویا بنتلی» هم پیش‌­بینی شده که به یاری اجزای موجود در سیستم تعلیق، می‌­توان تا سقف 1300 نیوتن‌متر گشتاور را ظرف 0.3 ثانیه دریافت کرد و هرگونه تنش وارده به بدنه خودرو را خنثی نماید.

برخی موارد دیگر همچون کروزکنترل تطبیق­‌پذیر، دستیار تعویض خط و دستیار حرکت در ترافیک را هم باید درنظر داشت. سیستم تهویه مطبوع این خودروها قادر است شش منطقه دمایی در کابین خودرو را هر 3 ساعت یک بار به تعداد 177 مرتبه بررسی کند تا از افت کیفیت هوای فضای داخلی، جلوگیری شود.

تریم Azure برای خودروهای بنتلی

غیر از افزایش راحتی، تریم Azure با برخی تغییرات ظاهری نیز همراه شده است، که شامل روکش کروم روشن برای اجزای سپر جلو و رینگ‌های 22 اینچی 10 پره خواهد بود.

بنتلی قصد دارد نسخه جدید از بنتایگا EWB که فاصله بیشتری بین محورهای خود دارد را نیز به این پکیج مجهز نماید. البته برخی موارد اضافه نیز برای صندلی‌­های عقب این مدل درنظر گرفته می­‌شود.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : motor1.com