بهبود توانایی‌های آفرود گریت وال وینگل 7

شرکت آرکتیک تراکس - Arctic Trucks - به واسطه اعمال تغییر بر خودروهای پیکاپ و شاسی­‌بلند، اسم و رسمی به هم زده است. محصولات این شرکت تاکنون از میان برندهای مشهور خودروساز یعنی میتسوبیشی، نیسان، ایسوزو، فورد و البته تویوتا انتخاب شده است، اما در یک حرکت جالب این کمپانی به سراغ محصولی از گریت‌وال به نام وینگل 7 رفته تا آن را به پکیج AT35 مجهز نماید.

به لطف تغییرات آرکتیک تراکس، زوایای جمله و خروج گریت‌وال وینگل 7 به 36 و 29 درجه افزایش یافته است.گریت‌وال وینگل 7 به عنوان یک پیکاپ شاسی مستقل، از سال 2018 وارد بازار شده است و با توجه به طول 5.395 متری، در میان فورد رنجر و تویوتا هایلوکس قرار می­‌گیرد.

نصب گلگیرهای پهن، 23 سانتی‌متر به عرض خودرو اضافه کرده و رینگ‌های 17 اینچی با تایرهای 35 اینچی آفرود هم، فاصله کف از سطح زمین را 6.4 سانتی‌متر افزایش داده و به 27.6 سانتی‌متر رسانده است. به لطف این تغییرات، زوایای جمله و خروج گریت‌وال وینگل 7 به 36 و 29 درجه افزایش یافته است.

تقویت سیستم تعلیق و روکش ضد زنگ برای بدنه به صورت استاندارد و گرمکن پیشرانه، وینچ جلو و عایق گرمایی ضخیم، با پرداخت مبلغ اضافه برای وینگل 7 نصب می­‌شود.

Arctic Trucks Great Wall Wingle 7

گریت‌وال وینگل 7 به صورت استاندارد به پیشرانه 2 لیتری 4 سیلندر توربودیزل با 143 اسب‌­بخار قدرت مجهز شده است، که نیروی خود را از طریق جعبه‌دنده شش سرعته دستی به چهار چرخ منتقل می‌کند. ترنسفر کیس Borg Warner و قفل دیفرانسیل عقب هم برای این خودرو پیش‌­بینی شده است.

محصول جدید آرکتیک تراکس توسط شعبه روسی این شرکت و برای عرضه در بازار روسیه تدارک دیده شده است و ظرف 20 روز پس از ثبت سفارش، آماده تحویل به مشتریان خواهد بود.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : carscoops.com