معرفی هارلی‌ دیویدسون Serial 1

برند Serial 1 از زیرمجموعه‌های هارلی‌ دیویدسون به تازگی از نسل دوم محصولات خود رونمایی کرده، نکته جالب درباره این دوچرخه برقی همکاری با گوگل برای توسعه آن است.

این دوچرخه برقی از امکانات رفاهی جالبی استفاده می‌کند. مهم‌ترین چیزی که روی آن دیده می‌شود فناوری متصل به گوگل است. مالکان می‌توانند دوچرخه خود را در هر کجای دنیا که هستند، قرار بدهند و آن را دوباره پیدا کنند.نسخه آفرود این دوچرخه BASH/MTN قادر است تا سرعت 32 کیلومتر برساعت حرکت کند. البته در سریع‌ترین تریم یعنی RUSH/CTY می‌توان به سرعت 45 کیلومتر برساعت رسید. در این میان نباید از گشتاور 90 نیوتن‌متری موتور برقی آن صرف نظر کرد.

شرکت می‌گوید قصد دارد تنها 1050 نمونه از آن را تولید کند، که 525 نمونه آن برای بازار آمریکا و 525 نمونه باقی مانده برای فروش در بازار اروپا در نظر گرفته شده است. مهم این است که این دوچرخه‌های برقی در هر دو مدل خود فاقد سیستم تعلیق هستند.

آرون فرانک مدیر برند سریال 1 می‌گوید، این محصولات بدون تنظیمات پیچیده برای سیستم تعلیق، بدون قوای محرکه پیچیده، فقط شامل دو چرخ، یک دنده و البه یک هدف برای ایجاد رابطه‌ای مستقیم بین راکب و مسیر است. هرچه کمتر درباره فناوری نگران باشید، بیشتر می‌توانید روی لذت بردن از سواری تمرکز کنید. البته جای نگرانی نیست. جذب پرش‌ها به طور کامل به استخوان‌بندی شما ضربه وارد نمی‌کند. 

Harley Davidson Second Gen Serial 1 Electric Bike

این دوچرخه دارای تایرهای بزرگ میشلن مدل E-Wild و مهم‌تر از آن یک زین حرفه‌ای از برند SR Suntour مدل NCX است، که می‌تواند بخش بزرگی از وظیفه تعلیق را به عهده بگیرد. ترمزهای دیسکی هیدرولیکی چهار پیستونه TRP پایداری این دوچرخه برقی را بی‌اندازه افزایش داده است.

این دوچرخه برقی از امکانات رفاهی جالبی استفاده می‌کند. مهم‌ترین چیزی که روی آن دیده می‌شود فناوری متصل به گوگل است. مالکان می‌توانند دوچرخه خود را در هر کجای دنیا که هستند، قرار بدهند و آن را دوباره پیدا کنند. این پروسه از طریق حالت Pinpoint Mode و البته برنامه گوگل مپ اجرا می‌شود. بد نیست بدانید این دوچرخه دارای یک پورت شارژ USB-C نیز است.

مترجم : نیما حدادی

منبع : carscoops.com