پکیج ویژه برای 35 سالگی ای‌سی شنیتزر

شرکت تیونینگ AC Schnitzer سی و پنجمین سالگرد تیونینگ محصولات ب‌ام‌و را با معرفی یک پکیج ویژه روی تعدادی از خودروها جشن می‌گیرد.

مجموعه ارتقاها روی ب‌ام‌و سری 3 تورینگ، ب‌ام‌و سری 4 روباز و البته ب‌ام‌و سری 5 به نمایش گذاشته شده است. این تیونر طی پروژه‌ای موسوم به 35Years Upgrades، نسل جدید اسپلیتر و رکاب‌های خود را نیز به نمایش می‌گذارد. به‌روزرسانی‌ها نشان می‌دهند که اسپلیتر جلو و رکاب‌های جانبی به رنگ مشکی براق درآمده‌اند. مجموعه ارتقاها روی ب‌ام‌و سری 3 تورینگ، ب‌ام‌و سری 4 روباز و البته ب‌ام‌و سری 5 به نمایش گذاشته شده است.

سری 3 سفید با اسپلیتر جلو و رکاب‌های جانبی جدید و هم‌چنین نماد 35 سالگی شرکت، تزئین شده است. روی سری 4 نیز تغییرات مشابهی را شاهد هستیم به اضافه رینگ‌هایی که قبلاً برای سری 3 در نظر گرفته شده بود. به نظر می‌رسد که ب‌ام‌و سری 5 بیشترین ارتقا را تجربه کرده است. چراکه کلیه المان‌های آیرودینامیک در این خودرو دستخوش تغییر شده‌اند.

ب‌ام‌و سری 5 با تیونینگ ای‌سی شنیتزر

شرکت ای‌سی شنیتزر از سال 1987 کار خود را ارتقای مینی، ب‌ام‌و و تویوتا آغاز کرد. گفته می‌شود این مجموعه المانی مهندسی‌شده‌ترین پکیج‌های تیونینگ را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. شاید به همین خاطر بوده که 16 بار توسط خوانندگان مجله آلمانی Auto Motor und Sport به‌عنوان بهترین تیونر ب‌ام‌و شناخته شده است.

مترجم : نیما حدادی

منبع : carscoops.com

برای اطلاع از اخبار روز خودرو، ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات شما به درستی ثبت گردید
آخرین اخبار دنیای خودرو از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
مشکلی رخ داده است لطفا چند لحظه بعد مجددا تلاش کنید