پورشه 911 GT3 RS نسخه Tribute to Carrera RS

معرفی نسخه‌ای خاص از پورشه 911 GT RS

پورشه برای ادامه و تکمیل جشن 50 سالگی RS 2.7، نسخه Tribute to Carrera RS از مدل 911 GT3 RS را عرضه کرد‌.

قیمت این نسخه و پکیج به 314 هزار دلار می‌رسد؛ در حالی که GT3 RS جدید 223,800 دلار قیمت دارد.این پکیج ویژه آمریکاست و گرافیک ویژه‌ای برای آن به کار رفته است. کاور خودرو، یک ساعت مچی ویژه و NFT نیز در این پکیج در نظر گرفته شده است. قیمت این نسخه و پکیج به 314 هزار دلار می‌رسد؛ در حالی که GT3 RS جدید 223,800 دلار قیمت دارد.

KSOI Tribute to Carrera RS با پکیج Weissach در دسترس است که یک گزینه 33و520 دلاری است. بدنه سفیدرنگ آن با رنگ سبز Python ترکیب شده است و روی قسمت پایینی بدنه، آینه‌های جانبی و سپر عقب، دیده می‌شود. رینگ‌های منیزیمی نیز به رنگ سبز درآمده‌اند. صفحات انتهایی بال عقب آن به نشان RS و پرچم آمریکا مزین شده است.

جزئیات بیش‌تری نیز به رنگ سبز هستند و قاب‌های پلاک سفارشی وجود دارد. داخل کابین، دوخت‌های رنگ سبز پایتون دیده می‌شود. روی کنسول، نشان RS به صورت برجسته حک شده است و روی رکاب‌ها نیز Tribute to Carrera RS دیده می‌شود.

پورشه 911 GT3 RS نسخه Tribute to Carrera RS

خریداران یک نسخه ویژه از Porsche Design Chronograph را نیز دریافت می‌کنند که یک حلقه سفید دارد و طراحی آن در واقع بازتابی از رینگ‌های منیزیمی این مدل ویژه است، که با رنگ سبز پایتون ترکیب شده. بند این ساعت نیز دوخت‌های سبزرنگ دارد.

کاور ویژه‌ای که برای این پکیج در نظر گرفته شده، دقیقاً مشابه خود خودروست و حتی تصویر چراغ‌های آن نیز کامل شده. علاوه بر ساعت مچی و کاور خودرو، دو ماکت 1:43 نیز وجود دارد. یکی از آن‌ها 1973 Carrera RS و دیگری 2023 GT3 RS است.

پورشه 911 GT3 RS نسخه Tribute to Carrera RS

مشتریان این پکیج، شامل NFT نیز می‌شوند. آن‌ها هنگام شرکت در رویدادهای مختلف و ویژه پورشه، نشان دیجیتال دریافت می‌کنند. به گفته پورشه، گرافیک فیزیکی خودرو با آیتم‌های دیجیتال مطابقت دارند. پورشه می‌گوید که اطلاعات تکمیلی درباره NFT بعداً منتشر خواهد شد.

پورشه 911 GT3 RS جدید در بهار امسال وارد نمایندگی‌های آمریکا می‌شود. یک پیشرانه 4 لیتری تنفس طبیعی برای آن در نظر گرفته شده است، که 518 اسب‌بخار قدرت و 465 نیوتن‌متر گشتاور دارد. این مدل اخیراً توانسته است، رکورد 6:49.328 را در پیست نوربورگ‌رینگ به ثبت برساند.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

مترجم : مریم سادات نوری

منبع : motor1.com