نسل دوم کادیلاک CT6

انتشار نخستین تصاویر از کادیلاک CT6

وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین، تصاویری از نسل دوم کادیلاک CT6 را منتشر نموده و برخی جزئیات درباره مشخصات فنی این خودرو را نیز به اشتراک گذاشته است. این محصول در نقش یک سدان پرچمدار با پیشرانه درونسوز، فقط در چین عرضه خواهد شد.

نسل دوم کادیلاک CT6 در نقش یک سدان پرچمدار با پیشرانه درونسوز، فقط در چین عرضه خواهد شد.بدنه این سدان بزرگ با تاثیر از زبان طراحی جدید کادیلاک طراحی شده و در نمای جلو، مواردی شامل جلوپنجره بزرگ افقی، چراغ‌های باریک LED، مه‌شکن عمودی و ورودی هوای مصنوعی را به نمایش می­‌گذارد. در نمای جانبی شاهد افزایش استفاده از فرم منحنی هستیم، درحالی‌که در بخش عقب، فرم L شکل چراغ‌ها تقویت شده، عرض شیشه عقب کاهش یافته و خروجی اگزوزها از فرم دایره به ذوزنقه تغییر کرده است.

براساس تصاویر قبلی، انتظار داریم که در کابین نسل دوم کادیلاک CT6 با طرحی مشابه کادیلاک اسکالید مواجه باشیم، که دو نمایشگر پشت آمپر و مرکزی را در کنار هم قرار داده است. جدیدترین نسل از سامانه نیمه خودران سوپر کروز و گزینه­‌های متنوع برای روکش‌ها، از دیگر موارد قابل انتظار در مدل جدید خواهد بود.

ابعاد بدنه نسل دوم کادیلاک CT6 در طول، عرض، ارتفاع و فاصله بین محورها به ترتیب 5.223، 1.89، 1.473 و 3.109 متر اعلام شده که با نسل قبل یکسان به نظر می‌­رسد. بنابراین شایعاتی که از تولید کادیلاک CT6 جدید براساس پلتفرم نسل قبل یعنی GM Omega RWD خبر می‌­داد، احتمالا حقیقت دارد.

نسل دوم کادیلاک CT6

نسل دوم کادیلاک CT6 به پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری توربوشارژ ساخت SAIC-GM مجهز شده، که 233 اسب‌­بخار قدرت تولید می­‌کند. حداکثر سرعت این خودرو نیز 230 کیلومتر برساعت اعلام شده است.

با توجه به آنچه تاکنون می­‌دانیم، به نظر می‌­رسد که این خودرو بیشتر یک تغییر چهره جزئی را تجربه کرده تا تغییر نسل اما برای آگاهی از جزئیات بیشتر درباره نسل دوم کادیلاک CT6، باید تا رونمایی رسمی در سال 2023 منتظر بمانیم.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

منبع : carscoops.com